Uchwyt do bitów typu T z grzechotką NEO to wygodna alternatywa dla wszystkich potrzebujących solidnego i uniwersalnego wkrętaka. Kompaktowa i ergonomiczna budowa sprawiają, że praca tym narzędziem jest wyjątkowo komfortowa i wydajna.

Kup w Narzedzia.pl
Bity w kasetce Makita P-16782
dostawa
wysyłka
>12 dni
64,99
12,16
Minimalna ilość w zamówieniu to 2 szt. 2 szt. * 12,16 zł = 24,32 zł Całkowita wartość zakupu to: 24,32 zł
Zestaw bitów Festool BB-MIX
dostawa
wysyłka
>12 dni
109,49
Zestaw bitów 25-częściowy Bosch Big-Bit
dostawa
wysyłka
8-11 dni
43,81

Uchwyt do bitów NEOZnakiem rozpoznawczym nowego uchwytu do bitów NEO jest wzorcowa wygoda użytkowania. Wysoką ergonomię zapewnia zmodyfikowany uchwyt typu T z anatomicznym wygięciem, pozwalający na naturalne ułożenie nadgarstka podczas pracy. Dwumateriałowa rękojeść pokryta powłoką TPR umożliwia komfortowy, pewny chwyt, a profesjonalnym użytkownikom gwarantuje trwałość.

Uchwyt do bitów NEO wyposażony jest w mechanizm grzechotki z blokadą. Jego precyzyjne działanie i trwałość gwarantuje wykonanie z mocnej stali chromowo-wanadowej. Magnetyczne gniazdo na bity poprawia trzymanie osprzętu i zapobiega przypadkowemu wypadnięciu końcówki roboczej podczas pracy.

Nowy uchwyt typu T z grzechotką NEO to poręczne narzędzie, które znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach. Bez wątpienia może stanowić mocną pozycję zarówno w profesjonalnym warsztacie jak i skrzynce narzędziowej wymagającego amatora.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz