Bosch szuka nowych rozwiązań umożliwiających zmniejszenie rozprzestrzeniania się pyłu podczas szlifowania. Proponuje profesjonalistom innowacyjne siatki ścierne M480, które umożliwiają odsysanie pyłu całą swoją powierzchnią, co w połączeniu z nowym wielootworowym talerzem szlifierskim zapewnia wyraźne zmniejszenie ilości zanieczyszczeń. Zastosowanie siatek ściernych Bosch M480 skraca przede wszystkim czas potrzebny na sprzątanie i zwiększa ochronę zdrowia użytkownika.

Kup w Narzedzia.pl
Siatka ścierna 150mm G80 5szt. Bosch M480
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
10,64
228,99
45,24
Minimalna ilość w zamówieniu to 5 szt. 5 szt. * 45,24 zł = 226,20 zł Całkowita wartość zakupu to: 226,20 zł
174
83,99
Minimalna ilość w zamówieniu to 5 szt. 5 szt. * 83,99 zł = 419,95 zł Całkowita wartość zakupu to: 419,95 zł

Jak to działa?

Siatka ścierna Bosch M480 posiada otwartą strukturę siatkową i dlatego w odróżnieniu od tradycyjnych papierów ściernych umożliwia odsysanie pyłu całą powierzchnią. Jest przystosowana do szlifierek mimośrodowych, oscylacyjnych, delta i uniwersalnych, ale sprawdzi się też podczas szlifowania ręcznego za pomocą bloczka ściernego. Siatka ścierna M480 Bosch należy do programu osprzętu Bosch "Best for Wood and Paint" i jest dostępna w sprzedaży w wielu formatach. Najlepsze efekty można osiągnąć, stosując siatkę ścierną M480 Bosch z wielootworowym talerzem szlifierskim. W porównaniu do popularnych talerzy z 6 lub 8 otworami gwarantuje on znacznie skuteczniejsze odsysanie pyłu. Jest to również jedyny wielootworowy talerz szlifierski na rynku pasujący do wszystkich popularnych modeli szlifierek mimośrodowych i wszystkich wersji papierów dziurkowanych i mocowanych na rzepy. 

siatki ścierne bosch m480 net, odsysanie pyłu, szlifowanie bez pyłu

Stopnie twardości talerza szlifierskiego - jak wybrać?

Podczas obróbki dużych, równych powierzchni, np. ścian gipsowo-kartonowych czy szlifowaniu schodów sprawdzi się siatka ścierna w połączeniu z talerzem "twardym". Umożliwia on również wydajne szlifowanie lakieru, mas szpachlowych, tynku oraz surowego i naturalnego drewna. Przy obróbce lekko wypukłych lub wklęsłych powierzchni lub podczas szlifowania przed lakierowaniem sprawdzi się talerz wielootworowy o "średniej twardości"Talerz szlifierski wielootworowy "miękki" nadaje się najlepiej do szlifowania wykończeniowego, zwłaszcza w przypadku małych powierzchni o precyzyjnych kształtach i krzywiznach. 

talerz wielootworowy bosch, szlifowanie, szlifowanie bez pyłu, bosch

Podsumowanie:

  • siatka ścierna M480 Bosch - nowość na rynku, lepsze odsysanie pyłu, oszczędność czasu pracy i większa ochrona zdrowia użytkownika,
  • otwarta struktura siatkowa - skuteczniejsze odsysanie pyłu całą powierzchnią siatki,
  • połączenie siatki M480 z wielootworowym talerzem szlifierskim - najlepsze efekty odsysania,
  • talerz "twardy" - szlifowanie wstępne, dużych, równych powierzchni,
  • talerz "średni" - przygotowanie powierzchni pod lakierowanie, szlifowanie wypukłych i wklęsłych powierzchni,
  • talerz "miękki" - szlifowanie końcowe, małych powierzchni o precyzyjnych kształtach i krzywiznach,
  • wielootworowy talerz szlifierski - kompatybilny ze wszystkimi popularnymi szlifierkami mimośrodowymi oraz wszystkimi wersjami papierów dziurkowanych i mocowanych na rzepy.
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane