Przyrząd ten jest unikalnym, a zarazem bardzo praktycznym połączeniem trzech narzędzi: obcinaczek bocznych, nożyka do zdejmowania izolacji z kabla o dużej średnicy oraz szczypiec do zdejmowania izolacji z kabla o małej średnicy.

Kup w Narzedzia.pl
Szczypce uniwersalne 180 mm Yato YT-2007
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
35,10
146,99
Szczypce do ściągania izolacji 165 mm Yato YT-2294
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
24,13
Szczypce do cięcia przewodów 10" Yato YT-1968
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
38,43
Wzmocnione szczypce do cięcia przewodów 10" Yato YT-1969
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
41,31

Multifunkcyjne szczypce do zdejmowania izolacji MultiCutter marki NWSSzczypce do zdejmowania izolacji MultiCutter 3 w 1 firmy NWS. Przyrząd ten jest unikalnym, a zarazem bardzo praktycznym połączeniem trzech narzędzi: obcinaczek bocznych, nożyka do zdejmowania izolacji z kabla o dużej średnicy oraz szczypiec do zdejmowania izolacji z kabla o małej średnicy. Dzięki szczypcom MultiCutter istnieje możliwość bardzo szybkiej „obróbki” kabla wielożyłowego za pomocą tylko jednego przyrządu. W ten sposób unikamy kłopotliwego oraz czasochłonnego dobierania kolejnych narzędzi.

Głowica szczypiec MultiCutter wykonana jest z narzędziowej stali chromowo-wanadowej o najwyższych parametrach. Ostrza tnące są dodatkowo indukcyjnie wzmacniane do poziomu 62 HRC. Oferowany typ pokrycia antykorozyjnego to chromowanie. Połączenie szczęk, dzięki niezwykle precyzyjnemu wykonaniu, umożliwia wiele cykli pracy bez widocznych oznak zużycia. Ergonomia trójskładnikowej rękojeści nie ma sobie równych wśród tego rodzaju przyrządów. Szczypce do izolacji MultiCutter marki NWS są oferowane zarówno w wersji do pracy pod napięciem 1000V jak i bez takiego zabezpieczenia. Jak wszystkie produkty NWS, tak i MultiCutter charakteryzuje się niezwykłą wprost precyzją wykonania, funkcjonalnością, estetyką oraz trwałością.

Dane techniczne szczypiec MultiCutter marki NWS:

  • Cięcie kabla/drutu
  • Kabel > Ø 11 mm; Miękki drut > Ø 6 mm; Twardy drut > Ø 2 mm
  • Ostrza indukcyjnie wzmacniane 62-64 HRC
  • Odizolowanie kabla; Kable Ø 5-16 mm; 3 x 1,5 mm2 > 5 x 1,5 mm2
  • Odizolowanie przewodu; Przewód > Ø 5 mm
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane