Bosch wprowadza na rynek 2 innowacyjne systemy natryskowe - PFS 1000 i PFS 2000. Są to łatwe w obsłudze systemy do malowania hobbystycznego i użytku domowego. Gwarantują szybkie i wydajne pokrycie farbą różnorodnych powierzchni.

Kup w Narzedzia.pl
System natryskowy do drewna Bosch PFS 1000
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
324,99 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
319
System natryskowy do drewna i ścian Bosch PFS 2000
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
369,99

Bosch rozszerzył ofertę pistoletów do malowania o 2 bardzo poręczne i łatwe w obsłudze modele PFS 1000 i PFS 2000. Oba urządzenia są przeznaczone do malowania farbami do drewna, jak i lazurami. Ponadto, PFS 2000 pozwala na użycie farb do malowania ścian. Systemy te mają moc 410 i 440W – najwyższa w swojej klasie, co pozwala na szybkie i sprawne malowanie. Zapewniają efekty znacznie wyższe niż można osiągnąć pracując pędzlem lub wałkiem.

Proste, wygodne, czyste malowanie

Systemy natryskowe Bosch PFS 1000 i PFS 2000 są przeznaczone do realizacji mniejszych projektów, takich jak malowanie krzeseł, mebli ogrodowych i odświeżenia kolorystyki drewnianych zabawek. PFS 2000 może skutecznie pokryć farba większe powierzchnie takie jak ściany garaży, drewutni, szopy, itp. Ponadto, system natryskowy Bosch PFS 2000, dzięki technologii ALLPaint przeznaczony jest zarówno do malowania drewna, jak i ścian. Oba systemy do malowania posiadają funkcję EasySelect, która pozwala na szybki i łatwy wybór ilości podawanej substancji

Praca z systemami natryskowymi Bosch PFS 1000 i 2000 jest bardzo wygodna. Można dowolnie regulować intensywność podawanej farby. Dużym ułatwieniem jest również instrukcja umieszczona na narzędziu, dzięki czemu w każdej chwili można sprawdzić jak się prawidłowo pracuje pistoletem do malowania.

Oba urządzenia wysokiej jakości. Bardzo elastyczny przewód podający farbę gwarantuje skuteczne i wydajne malowanie. Pozwala również na pracę w miejscach trudno dostępnych. Ergonomiczny kształt pistoletu i skrócona konstrukcja zapewnia absolutną swobodę działania i pozwala na osiągniecie najwyższej precyzji malowania. Kompaktowa konstrukcja, niewielka masa – zaledwie 2kg – oraz dodatkowy pasek do zawieszenia na ramię użytkownik może malować wygodnie i swobodnie w różnych pozycjach.

Uzupełnienie pojemnika na farbę nie stanowi najmniejszego problemu, a objętość 800ml pozwala na długie cykle pracy i pokrycie dużych powierzchni. Po skończonym malowaniu wystarczy umyć pojemnik i przepłukać dyszę.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane