Systemy akumulatorowe, gdzie jedna bateria pasuje do różnych urządzeń, znajdują się w ofertach wielu producentów elektronarzędzi. Na takie praktyczne rozwiązanie postawiła również marka Einhell, która oferuje użytkownikom indywidualnym elektronarzędzia i narzędzia ogrodowe kompatybilne z akumulatorem litowo-jonowym 18V serii Power X-Change.

Akumulator Power X-Change

Akumulator litowo-jonowy 18V Einhell Power X Change jest dostępny w trzech wersjach: 1,5Ah – standardowa pojemność do lekkich zadań, 3,0Ah – podwójna pojemność dla wymagających, 5,2Ah – czterokrotna pojemność dla maksymalnej wydajności. Akumulator Power X- Change posiada elektroniczny system, który kontroluje temperaturę, prąd i napięcie, aby bateria pracowała efektywnie w jak najdłuższym czasie. Akumulatory Einhell zostały wyposażone we wskaźniki stanu naładowania dzięki czemu użytkownik wie, kiedy należy rozpocząć ładowanie. Uniwersalny system akumulatorów to praktyczne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z wielu narzędzi zasilanych tym samym akumulatorem. Akumulator Power X-Change z technologią Twin–Pack może być stosowany do urządzeń z zasilaniem 18 i 36V. Dzięki zastosowaniu tych samych rozwiązań w elektronarzędziach, jak i w narzędziach ogrodowych, użytkownik może swobodnie działać w przydomowym warsztacie czy ogrodzie. 

einhell, power x change, akumulator litowo jonowy 18v

Jakie narzędzia należą do serii Power X-Change?

System Einhell Power X-Change obejmuje narzędzia do warsztatu i ogrodu. Znajdziemy tutaj wiertarko-wkrętarki bez udaru z silnikiem szczotkowym, np. TE-CD 18/2 Li przeznaczone do wiercenia otworów w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych, a także modele wzbogacone o funkcję udaru do wiercenia w betonie, np. wiertarko-wkrętarka z silnikiem bezszczotkowym TE-CD 18 Li solo. Przy bardziej wymagających zadaniach związanych z wierceniem i lekkim podkuwaniem sprawdzi się młotowiertarka TE-HD 18 Li. Marka Einhell posiada w swojej ofercie także narzędzia do cięcia i szlifowania. Jeśli mamy do wykonania prace rozbiórkowe i zależy nam na szybkim cięciu to możemy posłużyć się piłą szablastą TE-AP 18 Li zaopatrzoną w mocny silnik Triathlon lub szlifierką kątową TE-AG 18 li solo. Przy bardziej dokładnym cięciu sprawdzi się wyrzynarka TE-JS 18 Li solo, a także pilarka tarczowa TE-CS 18 Li solo. Wspomniana szlifierka kątowa TE-AG 18 Li solo znajdzie także zastosowanie przy szlifowaniu. Narzędziem, które umożliwi szlifowanie małych powierzchni jest szlifierka delta TE-OS 18 Li solo. W warsztacie czy garażu przyda się także klucz udarowy TE-CI 18  Li solo z silnikiem Triathlon. Uzupełnieniem narzędzi do warsztatu są lampy (TE-Cl 18 Li solo, TE-Cl 18 Li H solo) i radio TE-CR 18 Li

Właściciele ogrodów również mają w czym wybierać. Na narzędzia ogrodowe Einhell Power X-Change składają się sprzęty do cięcia i podkaszania trawy (kosiarka akumulatorowa GE-CM 36 Li i podkaszarka GE-CT 18 Li); urządzenia do pielęgnacji żywopłotów, (np. nożyce do żywopłotu GE-CH 1855 Li, nożyce do żywopłotu GE-HH 19 Li T), a także narzędzia do cięcia gałęzi (piła na wysięgniku GE-LC 18 Li T, piła/nożyce na wysięgniku GE-HC 18 Li T ). Podczas sprzątania przestrzeni wokół domu i w ogrodzie przyda się dmuchawa do liści GE-Cl 18 Li.

system power x change, narzedzia akumulatorowa einhell

Podsumowanie:

  • akumulator Power X-Change 18V – jeden do wielu narzędzi;
  • narzędzia akumulatorowe Einhell do warsztatu i ogrodu – dla majsterkowiczów;
  • elektronarzędzia Power X-Change posiadają 3-letnią gwarancję po rejestracji;
  • szeroki wybór narzędzi – wiele możliwości działania;
  • zasilanie akumulatorowe – swoboda pracy bez kabla;
  • silnik Triathlon – większy moment obrotowy przy zmiennej prędkości, lepsze przenoszenie siły i dzięki temu niezauważalny spadek prędkości obrotowej przy obciążeniu, mniejsze zużycie energii;
  • silnik bezszczotkowy – wydłużona żywotność dzięki mniejszemu nagrzewaniu; do 50% wydłużony czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora.
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane