Stanley wprowadza do swojej oferty nową gamę narzędzi do nowoczesnych instalacji hydraulicznych. Podczas ich projektowania szczególnie zadbano o jakość oraz niezawodność

Kup w Narzedzia.pl
Giętarka łożyskowana do drutu 10-14mm Vorel 49806
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
311,49

Kiedy nowe narzędzia Stanley, wśród których różnego rodzaju obcinaki do rur miedzianych i rur z tworzyw sztucznych, klucze do montażu armatury i giętarki, będą szczególnie przydatne? Przy wszelkich domowych pracach hydraulicznych. Szczególnie tych przy instalacjach wodno-sanitarnych w łazience, kuchni, kiedy musimy coś przyciąć, zgiąć, połączyć.


Wybierz produkt marki Stanley w sklepie narzedzia.pl

 

Do nowej linii produktów należy automatyczny obcinak do rur, z pomocą którego możliwe staje się łatwe i sprawne cięcie rur miedzianych o stałej średnicy (15 lub 22 mm). Po cięciu tym przyrządem powierzchnia rury pozostaje gładka, gotowa do wykonania spoiny. Niepotrzebna jest więc korekta obrabianych powierzchni. Obsługa narzędzia nie powinna sprawiać kłopotu, jest ono bowiem bardzo proste w użyciu. Dzieje się tak dzięki automatycznej regulacji docisku. Gdy chcemy wykonać cięcie, wystarczy, że dociśniemy obcinak do rury i przekręcimy. Urządzenie występuje w dwóch wersjach: do rur o średnicy 15 i 22 mm.

 

 

Następnym narzędziem z serii jest uniwersalny klucz nastawny, służący do montowania armatury. Automatycznie dostosowuje się on do nakrętki i umożliwia pracę tam, gdzie dostęp jest utrudniony. Dzięki uchylnemu pokrętłu dokręcanie jest znacznie łatwiejsze. Klucz pokrywa chromowana powłoka, co chroni go przed korozją.

 


 

Nie zapominajmy również o minigiętarce do rur. Za jej pomocą dokonuje się gięcia rur miedzianych, których zwykle używa się w systemach centralnego ogrzewania i samochodowych układach hamulcowych. Użytkownik nie będzie miał problemów z właściwym ustawieniem kąta, ponieważ giętarka ma podziałkę kątową zaginanego elementu. Narzędzie wykonano z odlewnego korpusu, jest więc bardzo wytrzymałe, a dzięki radełkowanej rękojeści nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy. Za pomocą giętarki wygniemy rury o małej średnicy (6 mm, 8 mm, 10 mm).

 


Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane