Miło nam poinformować, że Stanley został wybrany przez konsumentów najlepszą marką pod względem jakości w kategorii "Narzędzia ręczne" i zajął pierwsze miejsce w konkursie Konsumencki Lider Jakości 2013 w tej kategorii


Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, Stanley wciąż jest liderem w dziedzinie innowacji narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Firma posiada w ofercie kilkadziesiąt tysięcy produktów, a marka Stanley kojarzy się z jednymi z najbardziej innowacyjnych i użytecznych narzędzi, jakie kiedykolwiek powstały. Stanley zawdzięcza tą opinię ogromnej uwadze jaką przykłada do oczekiwań konsumentów. Zanim rozpocznie się proces projektowania narzędzi, firma pyta ludzi, którzy używają ich codziennie, czego od nich oczekują, do czego ich używają i jak chcą ich używać. Następnie prowadzony jest szereg testów sprawdzających wykorzystywanie narzędzi zarówno w bardzo wysokich jak i niskich temperaturach, czy też w ekstremalnie mroźnych oraz wilgotnych warunkach. Rezultaty tych badań są widoczne w produktach, które nie zawodzą i są bardziej trwałe niż inne.


Konfrontowanie nowatorskich koncepcji z oczekiwaniami użytkowników odbywa się na całym świecie, również w Polsce. To właśnie dzięki takim spotkaniom zrealizowanym w naszym kraju, marka Stanley wprowadziła do oferty noże Stanley XTHT0-10502 z podwójnymi ostrzami – jednym trapezowym i jednym hakowym oraz dłuto Stanley FMHT0-16067 z dodatkową, boczną krawędzią tnącą. Kolejne nowości opracowane dzięki poznaniu potrzeb polskich konsumentów powstaną już niebawem, gdyż w czerwcu 2013 r. odbyła się kolejna seria konsultacji rynkowych.
Konsumencki Lider Jakości 2013 to ogólnopolski program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane