Skrobak elektryczny Skil Masters, model 7720, pozwala oszczędzić czas i siły przy wykonywaniu prac związanych z oczyszczaniem oraz wygładzaniem powierzchni. Dzięki temu jest odpowiednim narzędziem dla pragmatycznych profesjonalistów, dla których efektywność i szybkość pracy mają podstawowe znaczenie.

Kup w Narzedzia.pl

Wysoka moc silnika (250 W) i ergonomiczne wzornictwo sprawiają, że skrobak 7720 jest idealnym narzędziem do prac remontowych. Można go wykorzystać np. do usuwania resztek zaprawy klejowej po skuciu płytek lub oczyszczenia podłogi z taśmy mocującej do wykładzin.

Jego kompaktowe wymiary ułatwiają pracę. Skrobak jest komfortowy w użyciu dzięki ergonomicznie ukształtowanej obudowie pokrytej miękką okładziną Softgrip oraz dodatkowej powierzchni chwytowej z tyłu, która umożliwia lepsze dociśnięcie urządzenia do powierzchni. 3-stopniowa regulacja prędkości zapewnia lepsze dopasowanie tempa pracy do właściwości powierzchni – od zgrubnego oczyszczania dużych powierzchni do delikatnej obróbki wykończeniowej.
Dane techniczne:
Moc wejściowa 250 W
Prędkość bez obciążenia 6500 / 8500 / 9500 obr./min.
Poziom mocy akustycznej 92 dB(A)
Poziom ciśnienia akustycznego 81 dB(A)
Odchylenie standardowe 3 dB(A)
Długość skoku 2.2 mm
Niepewność (K) 1,5 m/s²
Poziom drgań 12,7 m/s²
Masa 1.2 kg

Urządzenie przeznaczone jest do pracy na różnych powierzchniach i dlatego można je nabyć z 15 akcesoriami. W wyposażeniu skrobaka użytkownicy znajdą 5 szerokich i 5 wąskich ostrzy, 3 dłuta szerokie i 2 dłuta wąskie. Wszystkie akcesoria są montowane i demontowane beznarzędziowo, a sama operacja wymiany zajmuje dosłownie parę chwil.

Wytrzymała konstrukcja skrobaka 7720 jest zgodna z koncepcją solidnych i wytrzymałych narzędzi Skil Masters przeznaczonych do użytku profesjonalnego. Pokrywa korpusu jest wykonana z twardego, ale lekkiego magnezu, co zapewnia urządzeniu niezawodność i długą żywotność. Podobnie jak wszystkie elektronarzędzia Skil Masters, także nowy skrobak 7720 jest dostarczany wraz z solidną, płócienną torbą narzędziową. Torba umożliwia łatwe przechowywanie samego narzędzia oraz akcesoriów, przystawek i zestawu narzędzi ręcznych, potrzebnych użytkownikom profesjonalnym w codziennej pracy.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane