Nowe siekiery marki GARDENA producenci wyposażyli w szereg praktycznych funkcji, czyniących je narzędziami uniwersalnymi

Siekiery uniwersalne i rozłupujące

Wszystkie nowe modele siekier uniwersalnych i rozłupujących GARDENA posiadają te same atuty. Wśród nich wymienić należy połączenie czopowe, skutecznie zwiększające trwałość, a co za tym idzie - wydłużające żywotność - narzędzi. Warto również pamiętać, że siekiery GARDENA mają kutą głowicę, obrabianą w technologii CNC, gwarantującą nie tylko wytrzymałość narzędzi, ale również dbającą o bezpieczeństwo ich użytkowników. Co więcej, w siekierach nie zabrakło nakładki ze stali nierdzewnej, która nie tylko chroni trzonek, ale także wydłuża jego użyteczność. 

 


 

To nie wszystko. Zakończenie trzonka siekier uniwersalnych i rozłupujących GARDENA jest profilowane, więc narzędziem operuje się wygodnie i bez obaw, że może dojść do jego wyślizgnięcia się z ręki. Dodajmy, że geometrię ostrza siekier dostosowano do różnych zastosowań. Bardzo ważny jest fakt, że sprzęty mogą również pełnić funkcję młotka, co oszczędza właścicielom siekier GARDENA czas na szukanie kolejnego narzędzia, a przede wszystkim - kosztów związanych z jego zakupem.

 

 

5 różnych modeli

Nowe siekiery uniwersalne i rozłupujące GARDENA dostępne są w 5 wersjach. Pierwsze narzędzie - siekiera uniwersalna 900B - idealnie nadaje się do prac ogrodowych, rąbania drewna na opał. Jej długość wynosi 34 cm, masa głowicy - 700 g, a masa całkowita - 900 g. Kolejna siekiera uniwersalna - 1000A - przeznaczona jest do łupania drewna żywicznego świerków, sosen, do okrzesywania i cięcia świeżego drewna. Długość urządzenia to 45 cm, masa jego głowicy - 700 g, a masa całkowita - 1000 g.

 

 

Podobne zastosowanie ma siekiera uniwersalna 1400A. Warto dodać, że jej długość wynosi 60 cm, masa głowicy - 1000 g i masa całkowita - 1400 g. Następny sprzęt to siekiera rozłupująca 1600S. Jej przeznaczenie to rąbanie drewna na opał. Podobnie jak poprzedni model, tak i ten ma długość 60 cm, jednak masa jego głowcy wynosi 1200 g, a masa całkowita - 1600 g. I ostatnie, najpotężniejsze z omawianych narzędzi, to siekiera rozłupująca 2800S. Jej zastosowanie to rąbanie większych kloców drewna. Długość urządzenia wynosi 70 cm, jego głowica waży 2300 g, a waga całego sprzętu to 2800 g.

 

Z takim sprzętem żadne prace w lesie i ogrodzie nam niestraszne!

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane