Fiskars wprowadza na rynek nową generację siekier. Wybór odpowiedniego narzędzia umożliwia oferta 7 modeli siekier (4 ciesielskie i 3 rozłupujące).

Kup w Narzedzia.pl
Siekiera rozłupująca XXL Fiskars X27 (122503)
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
345,99
Siekiera rozłupująca XL Fiskars X25 (122483)
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
299

Udoskonalona geometria ostrza pozwala łatwo i szybko rozłupywać drewno, a idealne wyważenie między głowicą a trzonkiem zapewnia każdemu użytkownikowi bardziej ergonomiczną, wydajną i bezpieczną pracę. Głowica siekiery, bezpośrednio zintegrowana z trzonkiem, sprawia, że narzędzie jest wyjątkowo stabilne.

Lekki, a zarazem bardzo wytrzymały, trzonek z tworzywa FiberComp™ jest odporny na uszkodzenia. Antywstrząsowe, wyprofilowane zakończenie trzonka zabezpiecza przez wyślizgnięciem się narzędzia z dłoni i zapewnia komfortowy, silny chwyt. Każda siekiera posiada oznaczenie modelu nadrukowane bezpośrednio na trzonku, co ułatwia dobór odpowiedniego do naszych potrzeb narzędzia. Nowy ochraniacz z blokadą bezpieczeństwa w pełni zabezpiecza ostrze i ułatwia transport.

Siekiery Fiskars

Fiskars jest czołowym dystrybutorem towarów konsumpcyjnych dla domu i ogrodu. W grupie Fiskars znajdują się znane marki jak Fiskars®, Iittala®, Gerber®, Silva® czy Buster®. Firma, założona w 1649 roku, jest najstarszym, działającym nieprzerwanie od ponad 360 lat, przedsiębiorstwem w Finlandii.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane