Skrzynki narzędziowe to podstawowe wyposażenie zarówno warsztatów stacjonarnych, warsztatów mobilnych, jak i gospodarstw domowych. Pozwalają utrzymać porządek w przechowywanych narzędziach, a także ułatwiają ich transport w różne miejsca. Marka Qbrick niewątpliwie jest jednym z największych dystrybutorów oferujących szereg praktycznych rozwiązań z zakresu transportu i przechowywania, które zostały opracowane i dostosowane do potrzeb zarówno profesjonalistów, jak i majsterkowiczów.

Kup w Narzedzia.pl
Kosz narzędziowy Qbrick System TWO BOX 200
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
54,99
Platforma mobilna Qbrick System ONE
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
120,99
Skrzynia modułowa Qbrick System ONE 350 BASIC
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
143,99
Skrzynia modułowa Qbrick System ONE 450 PROFI
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
167,49
Kosz narzędziowy z przegrodami Qbrick System TWO BOX 200 FLEX
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
69
Skrzynia modułowa Qbrick System ONE 200 BASIC
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
116

Kilka słów o Qbrick System

Jeżeli szukacie profesjonalisty z wieloletnim stażem, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników, to markę Qbrick System możemy z czystym sumieniem wam polecić. Od ponad 20 lat marka tworzy inteligentne rozwiązania z zakresu przechowywania i transportu narzędzi, oferując spersonalizowane systemy profesjonalnych skrzyń narzędziowych i akcesoriów, które w innowacyjny sposób wpływają na efektywność i komfort pracy. Systemy Qbrick zostały wyposażone w nowoczesne funkcje, które pozwalają zaoszczędzić czas i energię. Dodatkowo każdy detal w skrzyniach został wykonany z najmocniejszych materiałów, dając gwarancję wieloletniej i bezawaryjnej eksploatacji nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Z myślą o zróżnicowanych wymaganiach klientów, Qbrick System pozwala także na tworzenie indywidualnych kombinacji do wszechstronnych zastosowań. Główną zaletą systemu Qbrick jest mobilność, dzięki której bez żadnych ograniczeń, w wygodny i bezpieczny sposób możemy transportować narzędzia, jak i inne akcesoria.

qbrick

Qbrick System One Set

Skrzynki narzędziowe są podstawowym elementem wyposażenia każdego warsztatu, zarówno tego stacjonarnego, jak i mobilnego. Pozwalają zachować ład i porządek w przechowywanych narzędziach, a także ułatwiają ich transport. Qbrick System One Set to system modułowy, składający się z 3 skrzynek o różnych pojemnościach (15.5l, 38l i 52l) oraz dodatkowej platformy na kołach ułatwiającej ich przemieszczanie. System ten występuje w trzech wersjach, które różnią się funkcjonalnościami pokryw.

qbrick one

Podstawowa wersja Basic posiada prostą konstrukcję pokrywy wyposażoną w funkcjonalną szczelinę do przycinania wraz z miarką. Wzmocniona konstrukcja pokrywy gwarantuje dużą wytrzymałość i bez problemu wytrzymuje nacisk o masie do 120kg, dając tym samym możliwość tworzenia wygodnych podestów roboczych. Z kolei wersja Profi, oprócz szczeliny do przycinania, wyposażona jest również w dodatkowe dwa organizery do przechowywania mniejszych akcesoriów - każdy wyposażony w ruchome przegrody oraz poliwęglanowe przeźrocza. Wersja Technik natomiast posiada system aluminiowych szyn montażowych, które pozwalają na zastosowanie klasycznych ścisków stolarskich, dzięki którym skrzynie mogą służyć jako stoły robocze, umożliwiające przytrzymanie materiału podczas cięcia, wiercenia lub montażu. Oczywiście szczelina do przycinania z miarką jest także dostępna w tej wersji. System można również powiększyć o Box, czyli funkcjonalny 35-litrowy kosz o otwartej konstrukcji, który pozwala na transport przedmiotów o niestandardowych gabarytach lub, które wymagają bezpośredniego dostępu bez konieczności otwierania pokrywy. Dużą zaletą tzw. Boxów jest możliwość tworzenia wieloelementowych zestawów z dowolną skrzynką.

qbrick box

Transport Platform

Jednym z systemów transportowych skrzyń modułowych Qbrick System One jest stabilna platforma z dużymi, szeroko rozstawionymi kołami najazdowymi pokrytymi gumą. Ponadto koła zamocowane są na metalowej, daleko wysuniętej osi, co pozwala na sprawne pokonywanie schodów i podjazdów. Dodatkowo dwa metalowe koła obrotowe wyposażone w hamulec zapewniają znakomitą zwrotność nawet  na małej przestrzeni oraz zabezpieczają cały zestaw przed niepożądanym ruchem. Ponadto specjalna konstrukcja platformy oraz jej ładowność 80kg pozwala nie tylko transportować skrzynki modułowe, ale również różne materiały budowlane jak worki z cementem, czy zaprawą gipsową.

qbrick

Qbrick System One Cart

Dla użytkowników szukających alternatywnych rozwiązań, zapewniających znakomitą mobilność modułowych systemów Qbrick, stworzono mobilną skrzynkę One Cart. Jest to system przystosowany do transportu skrzyń modułowych z serii Qbrick One, jednak zamiast specjalnej platformy transportowej, system jezdny składający się z 2 kół najazdowych został zintegrowany ze skrzynką narzędziową.

qbrick one cart

Koła, podobnie jak w platformie, umieszczone są na metalowej osi, co pozwala na bezpieczny transport nawet rozbudowanych systemów. Dużym atutem systemu One Cart jest teleskopowa rączka, która odchyla się wraz z otwarciem wieka, co zapewnia komfortowy dostęp do wnętrza skrzyni. Skrzynia narzędziowa Cart podobnie jak skrzynki narzędziowe systemu Qbrick One występuje w wersji Basic, Profi i Technik.

Przeczytaj też: jak wybrać skrzynkę narzędziową?

 

qbrick one

Qbrick System Two Set

Z myślą o użytkownikach potrzebujących bardziej kompaktowych rozwiązań do swoich małych warsztatów i przydomowych garaży, marka Qbrick wprowadziła na rynek drugi system modularnych skrzynek narzędziowych Qbrick System Two Set, który w odróżnieniu od wersji One cechuje się mniejszą, łączną pojemnością skrzyń - 78 litrów. Podobnie jak Qbrick One, podstawowa wersja systemu składa się z 3 części: mobilnego wózka, skrzynki na narzędzia oraz organizera na drobne akcesoria. Całość połączona jest ze sobą za pomocą bezpiecznych i łatwych w użyciu łączników.

qbrick two

Qbrick System Two Cart to tzw. mobilny wózek, który tak naprawdę jest skrzynią narzędziową z łatwo otwieranym wiekiem, dwoma kołami najazdowymi oraz teleskopową rękojeścią gwarantującą wytrzymałość i zwrotność całego systemu. Ponadto skrzynia posiada dwie regulowane przegrody, które pozwalają utrzymać ład i porządek wewnątrz skrzyni. Drugi poziom to Qbrick System Two Tolbox, czyli 26-litrowa skrzynia narzędziowa z aluminiowymi zapięciami i poliamidową rączką. Jej duża pojemność i dwie regulowane przegrody zapewniają komfort przechowywania różnych narzędzi. Z kolei modularny organizer idealnie się sprawdzi podczas przechowywania mniejszych akcesoriów. Organizer występuje w wersji z 12 pojemnikami oraz w wersji Flex z 12 regulowanymi przegrodami. Marka Qbrick oferuje także możliwość wzbogacenia systemu Qbrick Two o specjalne, otwarte kosze tzw. Boxy o różnych pojemnościach przeznaczone do przenoszenia niestandardowych narzędzi. Do wyboru mamy kosz o pojemności 14,3l (Box 100) z przegrodami (wersja Flex) lub bez oraz większy kosz o pojemności 26l (Box 200) również w wersji z przegrodami (Flex) lub bez. Głównym zadaniem systemu Qbrick Two jest transport narzędzi i akcesoriów dedykowanych do bieżących potrzeb.

qbrick box

Qbrick System One Longer

O ile wiertarki, młotki, wyrzynarki i wiele innych narzędzi oraz akcesoriów mieści się bezproblemowo w modułowych systemach Qbrick, tak transport młotów udarowych, szlifierek kątowych, mieszadeł, poziomnicy, a także wielu innych narzędzi o ponadstandardowych gabarytach jest utrudniony. Stąd też powstała idea opracowania skrzyni Qbrick System One Longer, która pozwoli na przewożenie długich elektronarzędzi. Skrzynia ma pojemności 50 litrów i posiada dwa koła najazdowe oraz praktyczny uchwyt ułatwiający jej prowadzenie. Występuje w wersji Basic oraz wersji Technik z systemem aluminiowych szyn montażowych i możliwością zastosowania klasycznych ścisków stolarskich, dzięki czemu skrzynia może pełnić również funkcję stołu roboczego.

qbrick longer

Główne atuty skrzynek narzędziowych Qbrick

 • Zapięcia, rączki oraz łączniki skrzyń Qbrick System są wykonane z technicznego poliamidu, który cechuje bardzo wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.
 • Wysoka odporność na przenikanie wody i pyłu, dzięki elastycznej uszczelce i hermetycznej konstrukcji.
 • Wewnątrz każdej skrzyni znajduje się system regulowanych przegród wraz z paskami ściągającymi, które pozwalają na ergonomiczne wykorzystanie wewnętrznej przestrzeni.
 • Możliwość swobodnej konfiguracji skrzynek modułowych w zależności od potrzeb użytkownika.
 • Łatwy dostęp do każdej skrzynki, bez konieczności ich rozłączania.
 • Przemyślane akcesoria dodatkowe jak np. miarka do cięcia rur i listew, aluminiowe szyny montażowe.

qbrick

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
 • Administrator Narzedzia.pl 2020-03-06

  Tomaszu, tak to prawda, nie ma odpowiednika, ale Qbrick będzie wprowadzać nowe rozwiązanie, jakim będą małe organizery zapinane na pokrywie skrzyń z linii One. Na jednej pokrywie zmieszczą się dwa organizery, które dodatkowo można będzie piętrować. I też będzie możliwość otwierania jednego organizera bez konieczności ich rozłączania. Zachęcamy zatem do śledzenia naszej strony w social mediach, bo na pewno będziemy informować, gdy pojawią się w naszej ofercie.

 • Tomasz 2020-03-05

  szkoda że nie ma odpowiednika lini ONE jak wzór System Two 200 Box + 6x Organizer Multi

 • Administrator Narzedzia.pl 2019-12-16

  Nie ma możliwości łączenia linii One i linii Two. Te linie tworzą oddzielne grupy produktowe, gdyż linia One jest rekomendowana profesjonalistom, a linia Two jest bardziej dla majsterkowiczów. Co więcej, linia One lepiej sprawdzi się na budowie, a linia Two w warsztacie, np. mechanicznym czy stolarskim.

 • Tomasz 2019-12-16

  A można łączyć skrzynie z systemu one z two?

Dodaj komentarz
* Pola wymagane