autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Hitachi zaprasza do zimowej promocji - wystarczy wybrać jeden z dostępnych w promocji produktów a otrzymać można uniwersalne wielozadaniowe kombinerki gratis.

Kup w Narzedzia.pl
Szlifierka kątowa Hikoki G23SW2 W7Z
dostępne
10 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
395,99

Sprawdź świątecznie obniżone ceny na oryginalny osprzęt i akcesoria HITACHI. Promocja trwa od 15 listopada 2007 roku do 31 grudnia 2007 roku lub do wyczerpania asortymentu.

Promocją objęte są wyłącznie produkty wymienione w dziale "Promocje". Udział w promocji (zakup produktu) oznacza akceptację regulaminu promocji dostępnego w siedzibie Hitachi Power Tools Polska, ul. Kleszczowa 27, 02-485 Warszawa.

Hitachi Ltd. (Kabushiki Kaisha Hitachi Seisakusho) to jeden z największych japońskich koncernów wyspecjalizowanych w tworzeniu i oferowaniu nowych technologii klientom na całym świecie. Założony w 1910 roku, globalnie zatrudnia dziś ponad 350 tysięcy osób i generuje obroty przekraczające 63 miliardy EUR. Spektrum jego działalności jest bardzo szerokie: od systemów teleinformatycznych poprzez energetykę, elektronikę przemysłową, i użytkową, chemikalia aż do usług finansowych. Jedną z dywizji koncernu, specjalizującą się w produkcji elektronarzędzi, stanowi Hitachi Koki. Przedsiębiorstwo założone w 1948 roku, obecnie zatrudnia ponad 5000 pracowników, generując obroty rzędu 1 miliarda EUR rocznie.

Hitachi Hikoki posiada 5 fabryk rozlokowanych na całym świecie dbając o to, aby zachowane byty najwyższe standardy jakości, a użytkownicy mieli możliwość osiągania korzyści z użytkowania najbardziej zaawansowanych i niezawodnych technologii. W Polsce przedstawicielem koncernu jest Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Marka jest obecna na polskim rynku poprzez sieć swoich dystrybutorów już od początku lat 80-tych, zaś rejestracja firmy Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. nastąpiła w październiku 1997 roku.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane