Wiek i narażenie na działanie powietrza i deszczu może sprawić, że z metalowych mebli ogrodowych zacznie odpadać farba i zaczną rdzewieć. Istotna jest odpowiednia konserwacja i właściwe przygotowanie mebli ogrodowych przed "zimowaniem", by na wiosnę znów cieszyć się przyjemnością imprez na świeżym powietrzu, dzięki narzędziu udarowemu Dremel, które sprawi, że metalowe meble ogrodowe będą wyglądać jak nowe.

Krok 1:

Rdza na metalowych meblach ogrodowych może powstawać w miejscach trudnych do zauważenia. Na tym metalowym krześle rdza powstała w narożniku pod siedzeniem.

 

Krok 2:

Usuwanie rdzy z powierzchni metalowych za pomocą szczotki ze stali węglowej (428). Nie należy przekraczać prędkości 15.000 obr./min.

 

Krok 3:

Przy pomocy kamienia szlifierskiego z tlenku glinu (952) należy zeszlifować nalot i rdzę do momentu, gdy pojawi się metalowa powierzchnia.

 

Krok 4:

Zadziory można oszlifować przy pomocy impregnowanej szmerglowej tarczy polerskiej (425). Krzesło jest przygotowane do nałożenia warstwy farby podkładowej i pomalowania.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane