Problem porządku w skrzynce narzędziowej wzrasta wraz z liczbą narzędzi potrzebnych do pracy. Zakup coraz większych pojemników nie będzie w tym przypadku dobrym rozwiązaniem. Stanley Fatmax wychodzi naprzeciw wymaganiom fachowców oferując skrzynie, które składa się samemu… z gotowych elementów.

Kup w Narzedzia.pl
Wózek warsztatowy modułowy Stanley 1-79-206
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
624,49

Nowy system modułowych skrzyń narzędziowych Stanley Fatmax TSTAK oferuje prawdziwą uniwersalność bez względu na zadania oraz bezpieczne przechowywanie dużych i małych narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, drobnych części i akcesoriów. Stanley Fatmax TSTAK posiada wytrzymałą konstrukcję z mocnymi uchwytami (dwie rękojeści) oraz metalowymi klamrami do szybkiego i łatwego łączenia i rozłączania skrzyń. System zawiera szuflady z wyjmowanymi pojemnikami, regulowanymi organizerami, przeźroczyste pokrywy, pojemniki i inne dedykowane opcje.

 

 

Modele TSTAK I i TSTAK II wyposażono we wkładki piankowe, które mogą być dostosowywane do konkretnych elektronarzędzi i akcesoriów. Pasująca do wszystkich skrzyń baza transportowa z wytrzymałymi, blokowanymi kółkami gwarantuje maksymalną mobilność. Co istotne, możliwość dowolnego łączenia wszystkich elementów składowych systemu Stanley Fatmax TSTAK pozwala na stworzenie zestawu przydatnego dla fachowców różnych specjalności.

Dla elektryków

TSTAK III - skrzynia 9,5 l z głęboką szufladą wyposażoną w 2 duże i 4 małe, wyjmowane pojemniki. Szuflada posiada metalowe prowadnice zapewniające gładkie i bezproblemowe wysuwanie. Jest idealna do przechowywania kabli, końcówek, wkrętów itp.

TSTAK VI - głęboka skrzynia o pojemności 23 l z wyjmowaną tacą. Doskonała do przechowywania elektronarzędzi, młotków, dłut oraz bębnów z kablami elektrycznymi.

Baza transportowa TSTAK – z kółkami z opcją blokowania zapewniającymi większą mobilność w miejscu pracy.

 

Dla hydraulików

Skrzynka TSTAK V - organizer o pojemności 6,3 l z przeźroczystą pokrywą i wyjmowanymi pojemnikami (2 duże, 5 małych) do przechowywania drobnych elementów i akcesoriów. Odpowiednio zaprojektowana pokrywa zapobiega przemieszczaniu się wewnętrznych pojemników podczas transportu.

TSTAK II - skrzynia górna 13,5 l wyposażona w piankę do przechowywania elektronarzędzi lub akcesoriów oraz zamek umożliwiający zamknięcie na kłódkę.

Skrzynka TSTAK III – do przechowywania narzędzi do łączenia rur oraz złączek. Posiada szufladę z wyjmowanymi pojemnikami na małe elementy i drobne narzędzia. Metalowe prowadnice pozwalają na otwieranie szuflady jedną ręką i szybki dostęp do części.

Dla stolarzy i cieśli

TSTAK III - głęboka szuflada na metalowych prowadnicach na większe części i akcesoria.

TSTAK V - organizer z wyjmowanymi pojemnikami na śruby, gwoździe, kołki itd. Specjalna konstrukcja pokrywy zabezpiecza przesuwanie się pojemników w czasie transportu.

TSTAK COMBO - skrzynia na elektronarzędzia z wkładką piankową oraz dwie szuflady w formie organizerów.

Potrzebujesz więcej przestrzeni?

TSTAK IV - wystarczająco duży, aby pomieścić poziomicę torpedo, dłuta i inne podłużne narzędzia. Zawiera szuflady z wyjmowanymi przegródkami, w których można schować wkrętaki i miarę.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane