autor: Redakcja www.narzedzia.pl

W czerwcu na rynku pojawi się nowa linia narzędzi akumulatorowych do pracy w ogrodzie – EGO. Nowa linia narzędzi to przełom w branży – bezprzewodowe elektronarzędzia ogrodowe jako pierwsze zasilane będą baterią litowo-jonową 56V. Reprezentantami nowej linii narzędzi będą: kosiarka do trawników EGO, dmuchawa do liści EGO, nożyce do żywopłotów EGO, podkaszarka EGO oraz piła łańcuchowa EGO.

Narzędzia do pracy w ogrodzie linii EGO zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić przewagę nowej koncepcji narzędzi bezprzewodowych nad narzędziami tradycyjnymi. EGO to pierwszą bezprzewodowa linia elektronarzędzi przeznaczonych do prac ogrodowych zasilanych baterią litowo-jonową 56V, która gwarantuje pracę w ogrodzie bez hałasu i bez spalin. Jest to alternatywa dla użytkowników narzędzi spalinowy lub zasilany przewodem.

 

Przewaga konkurencyjna linii EGO

Linia narzędzi EGO znacząco zmieni charakter bezprzewodowych narzędzi przeznaczonych do prac ogrodowych. EGO jako pierwsza w branży ogrodowej zasilana jest baterią litowo-jonową 56V, co stanowi przełom na każdym poziomie zastosowania. Cały asortyment EGO to: kosiarka do trawników,  dmuchawa do liści, nożyce do żywopłotów, podkaszarka oraz piła łańcuchowa – zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić przewagę nowej koncepcji narzędzi EGO nad dotychczasowymi narzędziami do domowego użytku. Innowacyjne baterie EGO wystarczają na dłużej. W pełni naładowane zapewniają do 30 minut pracy. Ponadto, sama obsługa narzędzi ogrodowych EGO jest intuicyjna, ich praca cicha i niezawodna. EGO to narzędzia dla amatora prac ogrodowych, którym zależy na prawidłowo i komfortowo wykonanej pracy. Z EGO zmieni się podstawowe wyobrażenie o charakterze narzędzi ogrodowych.

 

Innowacyjne akumulatory

Innowacyjna technologia EGO POWER + polega przede wszystkim na zastosowaniu po raz pierwszy w branży baterii litowo-jonowej 56V. Akumulatory EGO są innowacyjne w porównaniu do tradycyjnych, dużych baterii, które szybko się nagrzewają. W środku baterii zastosowano zaawansowany system zarządzający energią, jaki kiedykolwiek został stworzony w kosiarce i innych narzędziach ogrodowych do domowego użytku. Producent zastosował w swojej linii narzędzi ogrodowych EGO technologię chłodzenia komórek „KEEP – COOL”, co zapewnia długą żywotność  poszczególnych komórek i pozwala uzyskać  najlepsze wyniki.  EGO POWER + wyróżnia się także innowacyjnym systemem ładowania baterii – wystarczy 30min, aby w pełni ją naładować – to kolejna przewaga EGO na tle konkurencyjnych narzędzi ogrodniczych. Moc urządzeń EGO POWER + wyznacza nowy, wyższy  poziom w branży ogrodniczej. Bateria i ładowarka EGO 56V są pionierami technologicznymi w branży sprzętu ogrodniczego, który dorównuje narzędziom spalinowym i sieciowym. Narzędzia EGO pozwalają uzyskać odpowiednią moc eliminując szum, hałas i toksyczne spaliny. Akumulator oraz technologia ładowania zasadniczo rewolucjonizuje dotychczasowy charakter bezprzewodowych narzędzi ogrodniczych. Zasilanie baterią litowo-jonową 56V EGO pod każdym względem podkreśla postęp, jaki został uczyniony. Ta sama bateria ma uniwersalne zastosowanie we wszystkich narzędziach linii EGO POWER+, np. w kosiarce, dmuchawie do liści, nożycach do żywopłotów, podkaszarce oraz pile łańcuchowej. Baterie są dostępne w wariantach 2,0Ah lub 4,0Ah. Do tego EGO POWER+ zapewnia 2 rodzaje ładowarek: ładowarki standardowe oraz super ładowarki -30’.  

Linia EGO to

Kosiarka EGO POWER + jest najmocniejszą na rynku kosiarką akumulatorową. Bateria litowo-jonowa 56V jest najsilniejszą z baterii w branży. Kosiarka EGO LM2001E pracuje jak kosiarka spalinowa, ale bez szumu, hałasu i spalin.

 

Czytaj: Jaką kosiarkę wybrać?

 

Nożyce do żywopłotów EGO POWER + są najmocniejszymi narzędziami ogrodowymi w swojej klasie. Możliwości nożyc akumulatorowych EGO HT2400E są równie dobre, co modeli spalinowych klasy Premium.  

 

Zobacz też: Jakie nożyce do trawy i żywopłotu?

 

Dmuchawa ogrodowa do liści EGO POWER+ LB4800E jest najsilniejszym akumulatorowym urządzeniem na rynku i jednym z pierwszych, które pracuje skuteczniej niż dmuchawy spalinowe. Jest zasilana jedną z najmocniejszych w branży baterią litowo-jonową 56V.

 

Przeczytaj też: Odkurzacz do liści - jak wybrać właściwy?

 

Podkaszarki EGO POWER + wyznaczają nowe standardy wśród podkaszarek akumulatorowych. EGO oferuje 2 modele podkaszarek: ST1210E i ST1500E. Pracują one z mocą porównywalną do podkaszarek spalinowych. Atutem podkaszarki akumulatorowej EGO POWER+ jest fakt, iż pracuje jak podkaszarka spalinowa, ale jest ekologiczna i cicha.

 

Przeczytaj: Kosa czy podkaszarka?

 

Piła łańcuchowa EGO POWER+ CS1400E jest najmocniejszym urządzeniem w swojej klasie. Efekty pracy są równie dobre, co modeli spalinowych. Jej wysoko efektywny silnik bezszczotkowy zapewnia cięcie odpowiadające spalinowym piłom łańcuchowym. Dodatkowo, zasilana jedną z najsilniejszych w branży przemysłowej baterią 56V Li-Ion.

 

Sprawdź: Piła spalinowa, elektryczna czy akumulatorowa - jaką kupić?

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane