Łatwy w utrzymaniu porządek oraz indywidualna organizacja narzędzi mogą znacznie usprawnić pracę profesjonalistów. Wsparcie w tym zakresie oferuje im mocna i wytrzymała walizka narzędziowa Stanley Fatmax zapewniająca możliwość dowolnej konfiguracji wnętrza.

Kup w Narzedzia.pl
Skrzynia narzędziowa 26 Itamati TOOLBOX L
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
99

Na rynku pojawiło się właśnie nowe, mobilne rozwiązanie do przechowywania narzędzi opracowane specjalnie pod kątem potrzeb profesjonalistów. Ergonomiczna walizka Stanley Fatmax pomoże technikom, serwisantom, personelowi telekomunikacyjnemu i inżynierom w codziennym transporcie niezbędnych do pracy narzędzi. Przeczytaj też: jak wybrać skrzynkę narzędziową?


Unikalną cechą żółtej walizki Stanley Fatmax jest główna przegroda w kształcie litery A. Jej harmonijkowa konstrukcja gwarantuje pełną widoczność i łatwy dostęp do wszystkich narzędzi. Przegroda posiada 3 kieszenie z gumowymi grzebieniami zabezpieczającymi narzędzia przed przemieszczaniem się. Oprócz tego, w walizce znajdują się wyjmowane, pionowe i poziome przegrody różnej wielkości, które umożliwiają przechowywanie większych narzędzi, a nawet całych zestawów, a także trzy wygodne pojemniki do magazynowania mniejszych elementów.


Dzięki aluminiowej ramie i wzmocnieniu włóknem szklanym walizka narzędziowa Stanley Fatmax jest niezwykle wytrzymała. Model na kółkach można nieść trzymając za pogrubioną, ogumowaną rączkę, jak również ciągnąć za trzypoziomowy, aluminiowy uchwyt teleskopowy. Na jej spodzie rozmieszczono mocne, gładkie kółka o średnicy 75mm (z przodu) oraz nóżki zapewniające stabilność i zapobiegające przewracaniu się (z tyłu). Aby zmaksymalizować bezpieczeństwo znajdujących się w środku narzędzi zastosowano mocne, metalowe zaczepy, uchwyt na kłódkę oraz etykietę na nazwisko posiadacza.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • MAŁGORZATA 2014-11-19

    ŚWIETNA RZECZ NIE TYLKO DLA PROFESJONALISTÓW ALE NIEZŁY PREZENT DLA BAŁAGANIARZY

Dodaj komentarz
* Pola wymagane