Prace spod znaku "zrób to sam" przeżywają obecnie prawdziwy boom. I trudno się dziwić, ponieważ z jednej strony remont czy naprawa wykonane we własnym zakresie są tańsze, a z drugiej strony, można je potraktować jako hobby, które sprawia naprawdę dużo satysfakcji.

Prowadnica do wyrzynarek PLS 300 Fot. BoschDzięki jakościowym i łatwym w obsłudze narzędziom użytkownicy – zarówno mężczyźni, jak i kobiety – mogą łatwiej przekonać się do samodzielnego wykonywania prac remontowych w domu. Dawniej, gdy z braku ławy roboczej jako "podstawy" używano do piłowania np. stołu kuchennego, o dużym szczęściu mógł mówić ten, komu udało się ograniczyć zniszczenia do rys na blacie. Nie wspominając już o braku precyzji z powodu niedostatecznego zamocowania ciętego materiału.

Poręczna i ważąca tylko 3,4 kg Prowadnica PLS 300 firmy Bosch umożliwia nie tylko bezpieczne cięcie wyrzynarką, ale także gwarantuje precyzję pracy.

 

Prowadnica do wyrzynarek PLS 300 Fot. BoschGłównym elementem uniwersalnej i mobilnej prowadnicy jest kanał prowadzący wykonany z aluminium, który umożliwia wygodne prowadzenie wyrzynarki oraz brzeszczotu. Narzędzie nie chwieje się podczas pracy, nie ma także możliwości krzywego trzymania narzędzia względem materiału. Niezwykle elastyczny system modułowy jest idealnie przystosowany do wspomagania cięcia w drewnie, aluminium lub tworzywach sztucznych, krótko mówiąc w każdym materiale, który można ciąć przy pomocy wyrzynarki. W prowadnicy można ustawić dokładny kąt cięcia, tak że nawet krzywe ściany w starym budownictwie nie stanowią dla użytkownika żadnego problemu.

Prowadnica jest polecana zwłaszcza przy wszelkiego rodzaju pracach remontowych. Urządzenie umożliwia dokładne przycięcie aluminiowych szyn drzwiowych, paneli laminowanych, parkietu, desek podłogowych, listew przypodłogowych, tuneli kablowych, łat i belek, jak również dopasowanie paneli sufitowych. Także bardziej kreatywni użytkownicy będą zadowoleni z prowadnicy: od wykonania ramek do zdjęć aż do zdobienia mebli listwami profilowymi – możliwości stosowania są niemal nieograniczone.

Prowadnica do wyrzynarek PLS 300 Bosch dostępna w sklepie narzedzia.pl

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane