Urządzenia przeznaczone są do wiercenia w elementach zabudowy, murze i drewnie. Zastosowanie nowych technologii pozwala na szybką wymianę pił otwornic oraz łatwe usuwanie urobku z jej wnętrza

Kup w Narzedzia.pl
Zagłębiarka akumulatorowa Bosch GKT 18V-52 GC
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
1 781,49

Nowe, wielofunkcyjne piły otwornice „Speed for Multi Construction“ firmy Bosch spełniają oczekiwania elektroinstalatorów, monterów instalacji sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych oraz specjalistów zajmujących się remontami i zabudową kuchni. Produkty te odznaczają się najwyższą prędkością cięcia i długą żywotnością. Specjalna konstrukcja szczelin wyrzutowych oraz wysokiej jakości zęby z węglików spiekanych zapewniają o 50% szybsze tempo pracy niż najlepszy na rynku produkt konkurencyjny.

Bosch opracował specjalne rozwiązania zapewniające szybką wymianę pił otwornic oraz łatwe usuwanie rdzenia materiału. Adaptery „Power Change“ umożliwiają to bez czasochłonnego odkręcania i przykręcania. Dostępne są w wersji z chwytem sześciokątnym i chwytem SDS-plus. Dzięki temu pasują do wszystkich dostępnych na rynku wiertarek. Natomiast technologia „Easy Plug Removal“ umożliwia łatwe usunięcie pozostałego urobku z wnętrza otwornicy - wystarczy tylko odchylić wiertło centrujące i efekt gotowy.

Nowa oferta Bosch obejmuje w sumie 44 piły otwornice o średnicach od 19 do 159 mm. Można nimi wywiercić wszystkie otwory do popularnych zastosowań.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane