Piła szablasta PSA 900 E to uniwersalne urządzenie do cięcia różnego rodzaju materiałów w domu i ogrodzie. Piła została wyposażona w silnik o mocy 900 W, który gwarantuje wydajne cięcie, natomiast dzięki obudowie z okładziną Softgip praca piłą jest bezpieczna i komfortowa.

Piła szablasta PSA 900 E Fot. BoschPiła PSA 900 E jest przeznaczona do cięcia wszystkich popularnych materiałów, np. drewna, metalu i tworzyw sztucznych. Świetnie sprawdza się zarówno w domu jak i w ogrodzie. Umożliwia m.in. cięcie rur czy elementów budowlanych, ale również nadaje się do przycinania gałęzi drzew w ogrodzie.

Wydajny silnik o mocy 900 W z regulacją prędkości skokowej umożliwia szybką pracę. Natomiast system SDS zapewnia sprawną i łatwą wymianę brzeszczotów. W pile można stosować wszystkie brzeszczoty do pił szablastych z chwytem typu S.

Piła szablasta PSA 900  Fot. BoschDzięki dwuręcznej koncepcji obsługi piła szablasta PSA 900 E zapewnia bezpieczną pracę i łatwe panowanie nad urządzeniem: jedna ręka spoczywa na uchwycie, obsługując włącznik, a druga opiera się na obudowie za osłoną chwytu brzeszczotu, stanowiąc podparcie. Miękka okładzina Softgrip na powierzchniach chwytowych zwiększa bezpieczeństwo i komfort pracy.
Piły szablaste w ofercie sklepu narzedzia.pl
W wyposażeniu standardowym piły PSA 900 E znajduje się brzeszczot przeznaczony do cięcia drewna i metalu oraz brzeszczot do cięcia tylko drewna. Użytkownik może zatem rozpocząć pracę bezpośrednio po zakupie urządzenia.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz