Każdy majsterkowicz marzy o własnym warsztacie, w którym będzie mógł przesiadywać godzinami i realizować coraz to bardziej pomysłowe projekty. Oczywiście bez narzędzi, sam warsztat na nic się nie przyda, dlatego na początek warto się zastanowić, co będziemy potrzebować. Czy mają to być urządzenia sieciowe, czy może lepiej się zastanowić nad zestawem elektronarzędzi akumulatorowych? Coraz częściej użytkownicy wybierają tę drugą opcję, która oferuje im przede wszystkim komfortową i bezprzewodową pracę. Specjalnie z myślą o miłośnikach urządzeń bezprzewodowych marka Itamati wprowadziła do oferty nową serię akumulatorowych elektronarzędzi Itamati PowerSystem 18Volt.

Kup w Narzedzia.pl
Pilarka tarczowa Itamati PowerSystem 18Volt IKS18165-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
212,99
Wyrzynarka Itamati PowerSystem 18Volt IST1820-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
191,99
124,99
Akumulator 18V 4,0Ah Itamati PowerSystem 18Volt IBA1840
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
165,99
319
Pilarka tarczowa Itamati PowerSystem 18Volt IKS18165-140
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
370,92 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
296,74

Kilka słów o marce Itamati

Marka Itamati po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 2012 roku, oferując klientom tanie i praktyczne rozwiązania do ogrodu. Rok później swoją ofertę powiększyła o elektronarzędzia sieciowe dla majsterkowiczów. Marka Itamati powstała głównie z myślą o użytkownikach, którzy poszukują praktycznych rozwiązań i w rozsądnej cenie do swoich domów, warsztatów i ogródków. Narzędzia zostały zaprojektowane tak, aby praca nimi była lekka i przyjemna. Ponadto ich poręczna budowa, intuicyjna obsługa oraz znakomite parametry użytkowe zachęcają do realizacji własnych pomysłów w domowym zaciszu. W narzędziach Itamati zastosowano szereg praktycznych rozwiązań technologicznych, które podnoszą ich funkcjonalność i atrakcyjność względem innych marek, chociażby pod względem cenowym. Dodatkowo ich oryginalny design oraz atrakcyjna kolorystyka sprawia, że wyglądają one naprawdę wyjątkowo. Z uwagi na wszechstronność marki Itamati, narzędzia dedykowane są zarówno dla początkujących, jak i bardziej ambitnych majsterkowiczów.

Itamati PowerSystem 18Volt - narzędzia, które polubisz!

Każdego roku wzrasta liczba użytkowników sprzętu akumulatorowego. Powoli odchodzimy od tradycyjnych urządzeń sieciowych i spalinowych. Stawiamy na rozwiązania bardziej komfortowe i korzystniejsze dla nas. Chociaż nadal istnieje przekonanie, że jak akumulatorowe to droższe, to jednak z praktycznego punktu widzenia wcale tak nie jest, szczególnie gdy producent oferuje nam szeroką gamę elektronarzędzi z możliwością ich zasilania za pomocą jednego, tego samego akumulatora. Niedawno marka Itamati wprowadziła do swojej oferty system akumulatorowy Itamati PowerSystem 18Volt - funkcjonalny i uniwersalny system, który sprawdza się w każdym domu i warsztacie ambitnego majsterkowicza.

Itamati PowerSystem 18Volt

Itamati PowerSystem 18Volt to seria elektronarzędzi do domu i ogrodu zasilana za pomocą jednego akumulatora. Doskonałe parametry użytkowe, znakomita wydajność, pełna swoboda manewrowania - to tylko kilka podstawowych zalet tego systemu. Litowo-jonowa technologia ogniw w akumulatorach sprawia, że są one pozbawione efektu pamięci, dzięki czemu mogą być doładowywane w każdej chwili, bez ryzyka utraty swojej pojemności. Dodatkowo technologia ta minimalizuje tendencję do samoistnego rozładowywania się baterii.

Na dobry początek

Marka Itamati dopiero rozpoczyna swoją przygodę z systemem akumulatorowym. Na początek do oferty trafiły tylko trzy modele elektronarzędzi, 2 akumulatory oraz ładowarka, jednak jak producent zapowiada, oferta będzie systematycznie wzbogacana o kolejne elektronarzędzia zarówno do domu, jak i do ogrodu.

itamati ISB1850-0

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa ISB1850-0 jest uniwersalną maszyną do wiercenia z udarem mechanicznym oraz bez udaru, a także do wydajnego wkręcania. Dwubiegowa przekładnia obsługiwana dużym przełącznikiem pozwala na zoptymalizowanie parametrów wkręcania lub wiercenia. Szybkozaciskowy uchwyt 13mm pozwala na mocowanie dużych otwornic, diamentowych koronek, a także mieszadeł do farb. Boki obudowy wyposażone są w magnesy, które można wykorzystać do przytrzymania wkrętów, zapasowych bitów lub wiertła. W pracach na drabinie z kolei bardzo dobrze się sprawdzi metalowy hak do zawieszania narzędzia na szczeblu lub na pasku spodni operatora. Zaczep można zamocować z lewej lub prawej strony w zależności od preferencji. Podobne możliwości mocowania ma dodatkowa rękojeść boczna, która ułatwia kontrolę nad narzędziem podczas wykonywania cięższych prac.

IKS18165-0 itamati

Ręczna pilarka tarczowa IKS18165-0 z tarczą o średnicy 165mm zapewnia skuteczne cięcie materiałów drewnianych o grubości nawet 55mm. Regulowany kąt nachylenia stopy w zakresie od 0 do 45 stopni pozwala ciąć materiał z ukosa podobnie jak w pilarkach stołowych lub ukośnicach. Dodatkowo zintegrowany moduł odsysający, do którego można podłączyć odkurzacz uniwersalny, pozwala na zasysanie urobku pozostawiając czyste miejsce pracy. Dużym atutem pilarki akumulatorowej Itamati jest laserowy wskaźnik, który wyznacza linię cięcia, co znacznie poprawia komfort i precyzję pracy. Narzędzie doskonale się sprawdzi przy przygotowaniu materiału do montażu, cięciu paneli i listew i innych pracach konstrukcyjnych, w których wykorzystywane są drewniane materiały budowlane.

itamati IST1820-0

Kolejnym narzędziem, które przyda się w warsztacie każdego majsterkowicza, jest akumulatorowa wyrzynarka Itamati IST1820-0. Narzędzie do wykonywania cięć o nieregularnym kształcie i po łuku oraz do cięć prostoliniowych. W zależności od przeznaczenia zamocowanego brzeszczotu wyrzynarka pozwala na cięcie drewna, tworzyw sztucznych oraz różnego rodzaju metali. Dzięki regulowanemu pochyłowi stopy w zakresie 45 stopni możliwe jest także przecinanie materiału pod zadanym kątem. Miejsce pracy oświetlane jest zintegrowaną diodą LED zlokalizowaną tuż nad strefą roboczą. Dodatkowo linia cięcia może być oczyszczana za sprawą nadmuchu powietrza z silnika. Przełącznik nadmuchu umożliwia zmianę kierunku przepływu powietrza i po podłączeniu odkurzacza, pozwala odsysać urobek z miejsca pracy.

Itamati IAL1824-0

Do zasilania elektronarzędzi Itamati PowerSystem 18Volt służą wysokowydajne akumulatory z litowo-jonową technologią ogniw. Baterie dostępne są w wersji 2.0Ah oraz 4.0Ah, dzięki czemu możemy dobrać pojemność baterii do elektronarzędzia oraz rodzaju pracy, którą chcemy wykonywać. Obudowa akumulatora wykonana jest z mocnego tworzywa sztucznego, które jest odporne na uderzenia. Sam kształt obudowy umożliwia stabilne ustawienie elektronarzędzia bezpośrednio na akumulatorze, a duża powierzchnia radiacyjna optymalnie odprowadza ciepło z pracujących ogniw. Każdy z akumulatorów został wyposażony w trójkolorowy wskaźnik LED informujący o ich poziomie naładowania. Do ładowania akumulatorów dedykowana jest ładowarka Itamati IAL 1824 z dwiema diodami informującymi o trybie pracy urządzenia.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane