Napisz imię córki lub syna ozdobnymi, kolorowymi literami, do wykonania których użyjesz technik zdobienia, malowania przez szablon, wypalania w drewnie i przyklejania brokatu. Twojemu dziecku spodoba się oryginalna dekoracja sypialni w postaci liter stojących na szafce lub przyklejonych do drzwi razem z wieszakami na ubrania.

Kup w Narzedzia.pl
Pistolet do klejenia Dremel Glue gun 930
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
105,99
Palnik gazowy Dremel F0132200JA
dostawa
wysyłka
8-11 dni
267,49

KROK 1

Na początku użyj pisaka do embossingu, aby odrysować kształt gwiazdy przez szablon w lewym, górnym rogu drewnianej litery. Narysowany kształt szybko posyp pudrem do embossingu, a następnie podgrzej go, używając palnika Dremel VersaTip z końcówką do usuwania farby, aby połączyć puder z powierzchnią wzoru. Narzędzie ustaw na jak najniższą temperaturę podgrzewania. W ten sposób ozdób każdą gwiazdkę i spiralę, używając zamieszczonych zdjęć jako inspiracji.

 

KROK 2

Z prawej strony tej samej litery, wykonaj kilka linii klejem brokatowym, używając pistoletu do klejenia Dremel Glue Gun ze sztyftem kleju brokatowego. W czasie pracy przyłóż kilka ozdób o płaskim tyle do litery, zanurzając je w kleju zanim wystygnie. Ostrożnie usuń linie kleju z bocznych krawędzi litery, takaby pozostały one bez dekoracji. Kontynuuj zdobienie, dodając kolejne szczegóły, np. przyklejając cekiny do embossowanych kształtów lub ozdoby o płaskim tyle.

 

KROK 3

Na końcu, użyj palnika VersaTip z końcówką do wypalania w drewnie do wypalenia małych kropek lub kwiatków na powierzchni litery, umieszczając je pomiędzy embossowanymi gwiazdkami, jak pokazano na zdjęciu. Kontynuuj dekorację powierzchni wszystkich liter z imienia dziecka, używając wspomnianych technik.

 

 

POTRZEBNE MATERIAŁY

• palnik Dremel® VersaTip™

pistolet do klejenia Dremel® Glue Gun i sztyfty kleju brokatowego (GG04)

• pisak i puder do embossingu

• szablony

• kryształki lub kamyki ozdobne o płaskim tyle, o różnych kształtach i wielkości

• cekiny w kształcie gwiazd

• drewniane litery w różnych odcieniach

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane