Znana Niemiecka firma Steinel wpadła na świetny pomysł dotyczący grillowania. Wykorzystując opalarkę HL1400 S stworzyła dla niej specjalną dyszę grillową dzięki czemu w czasie zaledwie dwóch minut z węgla drzewnego powstaje żar.

Kup w Narzedzia.pl
Opalarka Steinel HL 1400 S
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
182,99

Długo wyczekiwany przez wiele osób sezon grillowy zbliża się wielkimi krokami. Coraz cieplejsze i dłuższe dni oznaczają, że już niedługo będziemy mogli cieszyć się ulubionymi potrawami, przyrządzonym w plenerze w gronie rodziny i przyjaciół. Dlatego też, zanim na dobre rozpoczniemy sezon, warto zaopatrzyć się w opalarkę Steinel HL1400, która pomoże nam szybko i bezproblemowo przygotować grilla do przyrządzania smacznych potraw.

Rozpalając grilla większość osób używa różnego rodzaju płynnych lub stałych rozpałek chemicznych. Niestety, te łatwopalne substancje mogą stać się bardzo niebezpieczne, szczególnie, gdy w pobliżu bawią się dzieci. Ich użycie może niekorzystnie wpłynąć na aromat potraw, nadając im nieprzyjemny posmak. Ponadto resztki rozpałki przenikające do potraw niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie. Dzięki opalarce Steinel HL1400 Grill unikniemy podobnych problemów

Dzięki temperaturze 500 °C, jaką osiąga opalarka HL1400, rozpalenie grilla zajmuje mniej niż 2 minuty. Opalarka taka znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Prace, które można nią wykonać, to m.in.: osuszanie, odmrażanie, usuwanie naklejek i starej farby, formowanie tworzyw sztucznych itp.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane