W ofercie najnowszego katalogu na rok 2008 firma Proma Polska posiada ogrodowy zestaw aku FCGT – 14,4K linii Ferm Florin w wyjątkowo niskiej cenie! W zestawie znajdują się elektronarzędzia, dzięki którym wymodelujesz ogród wedle swoich najśmielszych i najbardziej abstrakcyjnych upodobań.

Wraz z końcem chłodnego i szarego okresu zimowej wegetacji natura wraca do życia, a z nią budzą się rośliny rozpromieniając świat burzą barw i zapachów. Nadejście wiosny i powrót do życia oznacza ruch krajobrazu i ludzi. Drzewa, krzewy i trawy zalewają świat swoim wyjątkowym urokiem, a wokół nich zaczyna krzątać się człowiek pilnując, by natura wykształciła swoje dary w najdoskonalszy z możliwych sposobów.

Ogrodowy zestaw aku FCGT – 14,4K linii produktowej Ferm Florin to niezbędnik tych, którzy pragną dbać o powierzchnie zielone w swoim otoczeniu. Składają się na niego nożyce do strzyżenia żywopłotu, nożyce do pielęgnacji trawy i podkaszarka żyłkowa.

Dzięki nim w łatwy i szybki sposób zajmiemy się krzewami, żywopłotem, trawą oraz przytniemy cienkie gałęzie drzew tak, by bujnie i równo rosły w miesiącach wiosennych i letnich. Podkaszarką bez trudu wymodelujemy najbardziej bujny i niesforny trawnik w miejscach trudnodostępnych, a dzięki nożycom do strzyżenia i pielęgnacji żywopłotu oraz trawy nadamy dowolną formę naszym ogrodom, działkom oraz sadom.

W zestawie znajduje się również wyjątkowy wysięgnik teleskopowy, który pozwala na dotarcie do wysoko położonych miejsc, takich jak szczyty krzewów i żywopłotu, bez użycia drabiny. Wysięgnik współpracuje ze wszystkimi urządzeniami znajdującymi się w ogrodowym zestawie aku FCGT – 14,4K. Nożyce do pielęgnacji trawy okażą się także nieocenione w domowych wnętrzach przy przycinaniu i nadawaniu nowego wyrazu domowej zieleni.

Do ogrodowego zestawu aku FCGT – 14,4K dołączony jest wydajny akumulator, który można stosować do obu elektronarzędzi. Pozwala on na długotrwałą pracę bez konieczności załączania przewodów zasilających, jak również daje możliwość dbania o powierzchnie zielone znajdujące się w znacznej odległości od źródeł energii elektrycznej. Łączna masa całego ogrodowego zestawu dostępnego w ofercie firmy Proma Polska wynosi 4,7 kg, co daje niespotykaną możliwość stosowania go wszędzie tam, gdzie zapragniemy.

O wysokiej jakości komponentów, z jakich składaj się ogrodowy zestaw aku FCGT - 14,4K, świadczy 2-letnia gwarancja przyznawana przez firmę Proma Polska. Dodatkowym, niepowtarzalnym atutem tej oferty jest jej niespotykanie niska cena. 

Dodaj komentarz
* Pola wymagane