Z niechęcią myślisz o zimie i śniegu? Możesz zapomnieć o żmudnym usuwaniu śniegu z podjazdu. Odśnieżarki spalinowe STIGA adresowane są do bardziej wymagających użytkowników. W odpowiedzi na zainteresowanie klientów przygotowaliśmy propozycje odśnieżarek spalinowych dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którym zależy na niezawodnej odśnieżarce przeznaczonej do prac na rozległych terenach – posesje, parkingi, tereny przed firmą, chodniki, parki, itp.

Co roku zima zaskakuje drogowców. Z odśnieżarką spalinową Stiga już żaden śnieg nigdy nie będzie zaskoczeniem i problemem. Z pomocą odśnieżarki spalinowej szybko i sprawnie usuniesz śnieg z dużej powierzchni – podjazd przed domem, miejsce garażowe czy teren firmy. Bez większego wysiłku i niepotrzebnego, zbędnego marznięcia na dworze.

Odśnieżarki spalinowe Stiga to niezawodne sprzęty wyposażone w wysokiej jakości silniki, gwarantujące, że w mgnieniu śnieg zostanie usunięty z każdego miejsca. Z odśnieżarką Stiga dokładnie odśnieżysz każde miejsce, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych i na nierównej powierzchni. Mamy nadzieję, że nasze porady okażą się pomocne i ułatwią wybór odpowiedniej odśnieżarki spalinowej.

Odśnieżarka spalinowa Snow Blizzard 18-2830-33 Stiga

Odśnieżarka spalinowa Snow Blizzard Stiga to największy model wśród odśnieżarek spalinowych oferowanych przez markę Stiga. Została ona przystosowana do długotrwałej pracy w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Odśnieżarka Snow Blizzard Stiga wyposażona została w silnik o pojemności 249cm3. Ma tak wysoką moc, że bez trudu rozrzuca śnieg o wysokości 50cm, dzięki czemu idealnie sprawdza się w pracy na rozległym terenie. Odśnieżarka spalinowa 18-2830-33 posiada elektryczny rozrusznik, okaże się on zbawienny podczas dużych mrozów. Odśnieżarka spalinowa Snow Blizzard został przystosowany do obsługi jedną ręką, dzięki czemu jest wyjątkowo prosty w użytkowaniu. Odśnieżarka 18-2830-33 Stiga pozwala na rozrzut śniegu na odległość ok. 10m przy jednoczesnej regulacji kąta wyrzutu. Odśnieżarka spalinowa Snow Blizzard Stiga jest adresowana do najbardziej wymagających użytkowników.

Odśnieżarka spalinowa Snow Crystal B Stiga

Odśnieżarka spalinowa Snow Crystal B Stiga jest idealna do odśnieżania rozległych terenów. Odśnieżarka spalinowa pokaże swoje możliwości na obszarach, na których opady śniegu są częste i obfite. Zaawansowana technologicznie odśnieżarka Snow Crystal B Stiga posiada mnóstwo innowacji, które gwarantują skuteczną i niezawodną pracę w każdych warunkach. Szerokość robocza oscylująca w granicach 62cm zapewnia szybkie usunięcie śniegu z rozległych powierzchni. Co istotne, odśnieżarka spalinowa Stiga wyposażona jest w nowoczesny, wysoko wydajny silnik, który jest odporny na przeciążenia. Odśnieżarka Snow Crystal B wyróżnia się cichą i wydajną pracą.

Odśnieżarka spalinowa Snow Fox 18-2869-32 Stiga 

Odśnieżarka spalinowa Snow Fox to średnich rozmiarów odśnieżarka, która spokojnie poradzi sobie z 51cm warstwą śniegu, oczyszczając ze śniegu jednocześnie pasmo o szerokości 61cm. Odśnieżarka spalinowa 18-2869-32 posiada wysokiej klasy silnik o pojemności 205cm3, który pozwala na pracę w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Snow Fox Stiga ma dodatkowo elektryczny rozrusznik, szczególnie pomocny podczas pracy w niskich temperaturach. Odśnieżarka spalinowa 18-2869-32 wyposażona została w ergonomiczną rękojeść, dzięki czemu łatwo się ją prowadzi. Odśnieżarka ma ponadto zamontowane płozy oraz opony z innowacyjnym bieżnikiem Artic Trac, co gwarantuje komfortowe poruszanie nawet po mocno zaśnieżonym terenie.

Odśnieżarka spalinowa Snow Cube 18-2803-32 Stiga

Odśnieżarka Snow Cube 18-2803-32 Stiga to najmniejszy wśród oferowanych przez Stiga modeli spalinowych odśnieżarek do użytku profesjonalnego. Odśnieżarka przeznaczona jest do pracy na dużym terenie, zwłaszcza znajdującym się w znacznym oddaleniu od źródła zasilania. Snow Cube Stiga doskonale radzi sobie z warstwą śniegu o grubości 50cm. Odśnieżarka Snow Cube Stiga wyposażona została w silnik o pojemności 212cm3, co gwarantuje wysoki komfort pracy nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Snow Cube zaprojektowany został w taki sposób, aby jego obsługa była możliwa przy użyciu jednej ręki. Dzięki temu drugą ręką  można regulować kierunek wyrzutu śniegu. Urządzenie łatwe w prowadzeniu, zwłaszcza jak na spalinową odśnieżarkę o takich możliwościach. Model ten jest adresowany do bardziej wymagających użytkowników.

Odśnieżarki spalinowe Stiga zostały przystosowane do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych (bardzo niskie temperatury) przy dużym zaśnieżeniu. Dzięki zastosowaniu mocnych silników spalinowych odśnieżarki te doskonale sprawdzają się na rozległych powierzchniach. Ponadto wysoka wydajność idzie w parze z odpowiednim komfortem pracy.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane