Itamati wprowadza na rynek odśnieżarki elektryczne 1200 i 1800 W - by pomogły swoim właścicielom stawić czoła nawet najbardziej obfitej w opady zimie

Lepienie bałwana, jeżdżenie na łyżwach, ciepła atmosfera świąt Bożego Narodzenia - to nie są skojarzenia, które pierwsze przychodzą na myśl właścicielom ogrodów, podjazdów czy nawet ścieżek na dźwięk słowa "zima". Oni myślą raczej o ciężkiej pracy, która czeka ich, jak tylko pojawi się pierwszy śnieg. Nauczeni doświadczeniem, zaopatrują się w odśnieżarki. Warto, aby Ci, którzy dopiero planują taki zakup, zastanowili się nad wyborem odśnieżarki elektrycznej Itamati o mocy 1200 lub 1800 W. Z pewnością nie będą rozczarowani.

O zaletach odśnieżarek elektrycznych

Przede wszystkim dlatego, że maszyny Itamati reprezentują sobą wszystko, co w odśnieżarkach elektrycznych najlepsze. Warto zacząć od tego, że kupując urządzenie elektryczne, mamy z głowy problemy, jakie towarzyszą posiadaczom odśnieżarek spalinowych. Pamięć o tym, by zawsze było w nich paliwo i wynikające z tego trudności z dokładnym oczyszczeniem sprzętu. Działając urządzeniem elektrycznym, nie obudzisz swoimi rannymi potyczkami ze śniegiem żadnego sąsiada-śpiocha, ponieważ odśnieżarki Itamati to urządzenia ciche. A z pewnością wytwarzające mniej hałasu niż ich spalinowe odpowiedniki. Pamiętajmy, że zarówno maszyna o mocy 1200, jak i ta o mocy 1800 W są odśnieżarkami relatywnie lekkimi. Produkty Itamati są wydajne, ich praca nie szkodzi środowisku. Ani operatorowi urządzenia. Kończąc odgarnianie białego puchu mocą 1200 lub 1800 W nie poczujesz dużego zmęczenia i nie zdenerwujesz się, dlaczego nie wybrałeś mieszkania w bloku.

 

 

Odśnieżarki Itamati przeznaczone są dla właścicieli niewielkich posesji. Zbierają zalegający śnieg i wyrzucają go na odległość, którą wybierzemy. Co więcej, mamy także możliwość ustawienia kierunku tego wyrzutu. Obie odśnieżarki elektryczne charakteryzują się trwałą, solidną konstrukcją. Warto wspomnieć także o kołach, które zostały zamontowane w urządzeniach. Pomagają one przenieść ciężar pracy na podłoże i, tym samym, ułatwiają działania, maksymalizując ich komfort i minimalizując zmęczenie operatora. Model o mocy 1200 W i 1800 W łatwo konserwować, przechowywać - są zgrabne, nie potrzebują dużo miejsca. Także transport tych odśnieżarek elektrycznych nie powinien przysparzać problemów. Jednym z najważniejszych czynników, które bierzemy pod uwagę przed zakupem sprzętu jest jego cena. Producenci z Itamati wychodzą tu naprzeciw potrzebom użytkowników - ceny ich urządzeń są dogodne.

 

Odśniezarki Itamati, czyli efektywność i komfort pracy

Odśnieżarka elektryczna Itamati 1200 W posiada napięcie znamionowe 230 V ~ 50 Hz, natomiast jej stopień odporności na wodę to IP24. Maszyna osiąga prędkość bez obciążenia 3500 obrotów na minutę. Do ważnych parametrów należą też wysokość nabierania i szerokość oczyszczania, czyli odpowiednio 130 i 350 mm. W przypadku odśnieżarki elektrycznej Itamati 1800 W napięcie znamionowe również wynosi 50 Hz, natomiast jej prędkość bez obciążenia to 2000 tysiące obrotów na minutę. Warto jeszcze wspomnieć o szerokości roboczej, wynoszącej 380 mm.  

 

 

Itamati - narzędzia dla Ciebie

Itamati wychodzi naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, także tych, którym rok w rok przychodzi zmagać się ze śniegiem na swojej posesji. Producentom zależy, by uczynić ich pracę jak najmniej uciążliwą, za to efektywną i mało męczącą. Taką, która nie trwa niekończące się godziny, lecz przeciwnie - możliwie jak najkrócej. Odśnieżarki elektryczne o mocy 1200 i 1800 W przyporządkowano do zielonej - ogrodowej - linii urządzeń Itamati. Lecz nie tylko ogrodnicy znajdą w ofercie marki sprzęt dla siebie. Wszyscy, którzy pracują elektronarzędziami (linia czerwona) i narzędziami ręcznymi - linia niebieska. Trzy segmenty dla użytkowników. Nie tylko profesjonalnych, ale i domowych "złotych rączek". Maszyny, także odśnieżarki elektryczne, Itamati dostępne są w przystępnych cenach. Równie zadowalająca jest ich jakość, a także - komfort użytkowania. Ich obsługa należy do prostych, intuicyjnych, a operowanie sprzętem nie tylko nie powinno sprawiać problemu, ale przeciwnie - jest po prostu wygodne.   

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • irek43 2014-02-01

    ja mam spalinową odśnieżarkę model snow patrol produkcji stiga, jeszcze ani razu nie zawiodła mnie w akcji a w grudniu minie rok jak ją posiadam

Dodaj komentarz
* Pola wymagane