Odkurzacze przemysłowe - do pyłu mogą posłużyć ich użytkownikom za środek kojący nerwy. Dlaczego? Nie dość, że napracowaliśmy się przy remoncie, to jeszcze czeka nas druga praca – sprzątanie po wszystkim. Dzięki odkurzaczom do pyłu przebiegnie ona znacznie szybciej i dokładniej niż bez ich pomocy

Kup w Narzedzia.pl
Odkurzacz przemysłowy Bosch GAS 12-25 PL
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
899
Odkurzacz Makita VC2512L
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
632,99
Odkurzacz Bosch GAS 25 L SFC
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 497,99
Odkurzacz Bosch GAS 35 M AFC
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
2 951
Odkurzacz przemysłowy Makita VC4210L
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
2 502
Odkurzacz Makita VC2012L
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
958

 

Wybór odkurzaczy do pyłu jest niemały. Który więc wybrać? Godny polecenia jest na pewno odkurzacz przemysłowy GAS 25 Boscha. Dzięki niemu użytkownik może pracować bez uciążliwego pyłu, powstającego często podczas odkurzania. Odkurzacz GAS 25 przewidziany jest pracy na sucho. System odkurzacza Bosch wyposażony jest w nowy system filtrów, które umieszczono wysoko w głowicy zasysającej, poza strefą pochłaniania brudu oraz powyżej powierzchni wody. Dzięki temu kamienie i żadne inne ciała obce nie uszkodzą filtra ani turbiny. Elektromagnetyczne oczyszczanie filtrów, w połączeniu z ich nową geometrią, eliminuje potrzebę czyszczenia mechanicznego.

Sprawdź ofertę odkurzaczy przemysłowych w sklepie narzedzia.com.pl

Odkurzacz przemysłowy Gas 25 posiada zdalne sterowanie. Po podłączeniu do niego elektronarzędzia uruchamiają się automatycznie, jeśli urządzenie pracuje. Po wyłączeniu maszyny odkurzacz do pyłu działa jeszcze przez 7 sekund, aby całkowicie opróżnić wąż. Elektronicznie sterowana funkcja łagodnego rozruchu chroni silnik GAS 25 przed nadmiernym obciążeniem. Ogranicza także występowanie wysokiego napięcia, podczas równoczesnego uruchamiania elektronarzędzia i odkurzacza, co skutecznie chroni bezpieczniki.Konstrukcja odkurzacza GAS 25 pozwala na jego wygodny transport (np. samochodem) i przechowywanie (np. w warsztacie). Mocny mechanizm jezdny z dużymi rolkami bieżnymi umożliwia przemieszczanie odkurzaczy po nierównej powierzchni.

Nowe odkurzacze umożliwiają zasysanie różnych materiałów, od drobnego pyłu, poprzez ciecze (niepalne i niewybuchowe), po pyły betonowe, kamienne i drzewne oraz wióry. Model Bosch GAS 25 to uniwersalny odkurzacz, charakteryzujący się mocą nominalną 1200 W oraz pojemnością zbiornika brutto 25 l i netto 16 l.

Warto zastanowić się również nad wyborem innego urządzenia niemieckiego producenta – odkurzacza przemysłowego GAS 50. Odkurzacze te umożliwiają zasysanie różnych materiałów, od drobnego pyłu, poprzez ciecze (niepalne i niewybuchowe), po pyły betonowe, kamienne i drzewne oraz wióry. Uniwersalny odkurzacz GAS 50 został dodatkowo przeznaczony do zasysania pyłu kamiennego. Natomiast GAS 50 M nadaje się do usuwania odpadów drewnianych. Oba ostatnie modele charakteryzują się mocą nominalną 1200 W, pojemnością zbiornika brutto 50 l i netto 43 l.A jeśli nie Bosch, to Makita – odkurzacz przemysłowy Makita 440. Posiada on automatyczny system uruchomienia z mocą przyłączeniową 2000 W, może odkurzać na sucho i na mokro. Makita 440 ma 1000-watowy silnik z dwoma turbinami. Aby ułatwić odkurzanie na mokro, zastosowano zabezpieczenie pływakowe. Poziom hałasu to tylko 65 dB. Odkurzacz posiada gniazdko z wejściem na 230 V, co umożliwia podłączenie elektronarzędzia.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane