Proma Polska, wyłączny dystrybutor holenderskiej firmy Ferm, dołączyła do swojej oferty absolutną nowość na rynku narzędzi ogrodniczych: nożyce spalinowe do żywopłotu.

Obecnie nie trzeba już zatrudniać zawodowego ogrodnika, ani architekta krajobrazu, by przydomowy ogródek zachwycał znajomych, gości i sąsiadów. Ferm, to znana międzynarodowa marka, produkująca narzędzia do wszystkich prac związanych z utrzymywaniem w doskonałym stanie ogrodów i krzewów oraz powierzchni trawiastych. Przy pomocy nożyc spalinowych do żywopłotu FPHT-26CC można modelować kształt mniejszych i większych krzewów w ogrodzie. Nożyce spalinowe sprawdzą się w miejscach, gdzie brakuje dostępu do energii elektrycznej lub jest on utrudniony.

Nożyce spalinowe do żywopłotu Ferm Florin FPHT – 26CC są jak dłuto w rekach rzeźbiarza, z tą jednak różnicą, że obsługa tej lekkiej maszyny (masa wynosi zaledwie 5,6 kg) jest wyjątkowo prosta, a praca w zielonym tworzywie należy do przyjemności. Listwa z obustronnym ostrzem i obrotowa rękojeść pozwalają na pracę w każdym kierunku. Środek ciężkości jest rozłożony w ten sposób, by każdy mógł w wolnym czasie bez trudu przeistoczyć się w ogrodnika i pokazać kto rządzi w ogrodzie.

Na wszystkie produkty szerokiej gamy urządzeń z serii ogrodniczej Ferm Florin zakupione u Partnerów Handlowych firma Proma Polska udziela 2-letniej gwarancji. Klienci szczególnie cenią obsługę serwisową marki Ferm oraz możliwość wysyłki zakupionych narzędzi na koszt firmy Proma. Wysoka jakość komponentów i doświadczenie projektantów ojczyzny tulipanów dają również gwarancję niezawodności i komfortu pracy.

Proma Polska sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą maszyn i narzędzi przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Oferowany asortyment wraz ze związanymi z nim usługami, serwisem i doradztwem, pozostaje w pełnej harmonii z polityką handlową czeskiej spółki-matki PROMA Cz s.r.o. Urządzenia PROMA produkowane są z uwzględnieniem życzeń odbiorców w zakresie jakości i zastosowania.
Optymalna cena, nowoczesny design i wysoka jakość wykonania produktów sprawia, że urządzenia te są popularne zarówno w przydomowych warsztatach, jak i wśród profesjonalistów: w działach remontów i konserwacji przedsiębiorstw, w pracach obróbczych metali i drewna, również jako wyposażenie pracowni szkolnych i uczniowskich.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane