Za sprawą nowego modelu nożyc GT5055, Black&Decker oferuje rozwiązanie, które umożliwia sprawne i szybkie uporządkowanie zieleni w ogrodzie. Moc silnika 500W, optymalny kształt ostrzy nożyc oraz niska waga urządzenia sprawiają, że prace ogrodowe są efektywne i bardziej komfortowe.

Nożyce GT5055 Fot. Black&Decker Nowe urządzenie posiada ostre i wytrzymałe, metalowe noże oraz silnik o mocy 500W, który sprawia, że nożyce w ciągu minuty wykonują do 1835 ruchów. Zestawienie niewielkiej masy urządzenia z nożami o optymalnym kształacie, długości 55cm oraz rozstawie 22mm, zwiększają komfort wykonywanych prac związanych z pielęgnacją żywopłotu. Na zadowolenie z wykonanej pracy składa się kilka czynników, takich jak szybkość, precyzja, ale także wygoda i poczucie bezpieczeństwa.

Dzięki wyważonej konstrukcji nożyce do żywopłotu GT5055 oraz idealnie zrównoważonej masie rękojeści i noży, wykonywanie obowiązków jest prawie przyjemnością. Zamknięta budowa rękojeści górnej zapewnia użytkownikowi osłonę dłoni.

Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie, wymagające jednoczesnego włączenia oburącz, co zapobiega przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia. Z kolei wyłącznik bezpieczeństwa, zatrzymuje narzędzie w czasie poniżej 1 sekundy. Dodatkowym atutem jest zaczep na przewód zasilający, który rozwiązuje odwieczny problem walki z kablem.

Węże ogrodowe w sklepie narzedzia.plPolecamy:

Węże ogrodowe

Kosiarki spalinowe

Narzędzia ręczne

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane