Nadeszła wiosna i nastał sezon na przydomowe prace w ogrodzie. Ważnym elementem zadbanego podwórka jest ładny i zadbany żywopłot. Black & Decker oferuje akumulatorowe nożyce na wysięgniku których zalety zauważone zostaną głównie podczas pracy na wysokich i szerokich żywopłotach.

Kup w Narzedzia.pl

Nożyce do żywopłotu GTC 800Innowacyjne nożyce akumulatorowe na wysięgniku zapewniają zwiększony zasięg pracy. Black and Decker GTC 800 osiąga długość do 200 cm i staje się przydatny szczególnie przy przycinaniu wysokich i szerokich żywopłotów.

Nożyce do żywopłotu GTC 800

 

Każdy właściciel nieco wyższego żywopłotu doceni możliwość pracy nożycami na wysięgniku. Dla zwiększenia wygody użytkowania, narzędzie zostało wyposażone w ruchomą głowicę do cięcia pod różnym kątem ( do dyspozycji mamy 5 ustawień ). Dzięki tej funkcji wysięgnik spełnia całkowicie swoje zadanie. Nie musimy już wchodzić na ławki, taborety czy drabinki aby przycinać równo i dokładnie.

 

Nożyce do żywopłotu Black & Decker GTC 800 zostały wyposażone w solidny akumulator 18V o pojemności 1,5 Ah. Producent określił czas pracy na jednym akumulatorze jako 50 min. O najwyższą wygodę pracy i precyzje prowadzenia zadbano stosując na narzędziu ogumowane rękojeści. Urządzenie posiada niewielką masę – 3,7 kg co dodatkowo zwiększa wygodę pracy.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane