Nie od wczoraj wiadomo, że marka NEO nieustannie rozwija swój asortyment systemów transportowych wraz z rosnącym zapotrzebowaniem swoich klientów. W ostatnim czasie swoją ofertę poszerzyła o innowacyjny, mobilny system modułowy, który stanowi znakomite rozwiązanie dla transportu i przechowywania większej ilości narzędzi.

Kup w Narzedzia.pl
Skrzynka modułowa 200 Neo 84-255
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
179,99
Warsztat mobilny Neo 84-259
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
726,99
Skrzynka modułowa 450 Neo 84-257 VARIO
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
209,99
Skrzynka modułowa 350 Neo 84-256 VARIO
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
182,99

Innowacyjny system modułowy NEO

Skrzynki narzędziowe to podstawowe wyposażenie zarówno warsztatów stacjonarnych, jak i cieszących się coraz większą popularnością warsztatów mobilnych. Zwiększają one komfort przechowywania narzędzi i akcesoriów, a także ułatwiają ich transport z miejsca na miejsce. Z czasem jednak skrzynek w naszych warsztatach przybywa i zamiast obiecanej nam wygody, mamy więcej chodzenia i dźwigania. I tu naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzi marka NEO, która do swojej oferty wprowadziła skrzynki modułowe z wygodną platformą na kołach, tworząc tym samym mobilny warsztat, który można ze sobą zabrać praktycznie wszędzie.

Skrzynki modułowe NEO

 

Elementy systemu modułowego NEO

Główną zaletą skrzynek modułowych NEO jest możliwość ich konfiguracji w dowolny sposób, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniami użytkownika. W ofercie pojawiły się 3 skrzynki o różnych wymiarach: 200 NEO (84-255), 350 NEO (84-256) i 450 NEO (84-257) przeznaczone do przenoszenia i magazynowania narzędzi oraz dodatkowa platforma na kołach NEO (84-258) do przewożenia systemu modułowego oraz wielu innych rzeczy np. ciężkich worków z cementem. 

Skrzynki modułowe NEO

Co wyróżnia skrzynki modułowe NEO?

Każda ze skrzynek posiada w pokrywie specjalną uszczelkę, która zabezpiecza narzędzia przed kurzem i wilgocią z zewnątrz. Dodatkowo wyposażone są w specjalną wnękę z miarką, która gwarantuje stabilny chwyt i ułatwia cięcie rur, listew itp. Skrzynki zostały wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego, a ich konstrukcja została dodatkowo wzmocniona specjalnym żebrowaniem, co pozwala na użytkowanie skrzynek jako podwyższenia dla osób do 120kg. Skrzynka modułowa 200 NEO (84-255) ponadto posiada praktyczne organizery w górnej części pokrywy oraz dodatkowe 6 kubełków na drobne akcesoria. Z kolei modele NEO 350 (84-256) i NEO 450 (84-257) posiadają wewnątrz głęboką tackę oraz regulowaną przegrodę z pasami, które podnoszą użyteczność skrzyni.

Skrzynki modułowe NEO

Skrzynki modułowe NEO

Do czego przeznaczona jest platforma na kołach NEO?

Skrzynki modułowe można ustawić na specjalnej platformie NEO (84-258) wyposażonej w 2 duże koła z wytrzymałego tworzywa sztucznego ułatwiające przemieszczanie w trudnym terenie po przechyleniu i prowadzenie systemu na dwóch kołach oraz 2 metalowe, w pełni skrętne kółka z hamulcem zapewniające dużą zwrotność. Ponadto platforma posiada mocne zapięcia pozwalające na bezpieczne mocowanie skrzynek modułowych. Platforma może być wykorzystana nie tylko do transportu skrzynek modułowych NEO, ale również do przewożenia ciężkich materiałów budowlanych.

Platforma na kołach NEO

Podstawowe atuty systemu modułowego NEO:

 • Lita uszczelka w pokrywie chroni przed wnikaniem pyłu i wilgoci
 • Każda skrzynka wyposażona została w specjalne żebra wzmacniające, które wzmacniają konstrukcję skrzynek
 • Mocna konstrukcja pozwala na wykorzystanie skrzynki jako podest dla osoby do 120kg
 • Solidny uchwyt skrzynki pozwala na przenoszenie do 50kg narzędzi
 • Mobilna platforma posiada 2 przednie, w pełni skrętne metalowe koła z hamulcem oraz 2 tylne, duże plastikowe koła ułatwiające prowadzenie w trudnym terenie
 • Wnęka z miarką do cięcia rur, listew itp.
 • Solidne zaczepy boczne pozwalają na łączenie ze sobą modułów
 • Łatwy dostęp do każdego z modułów, bez konieczności zdejmowania górnych skrzynek
 • Praktyczne organizery w pokrywie (model 200 NEO)
 • Dodatkowa tacka i przegroda wewnętrzna (model 350 NEO i 450 NEO)
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
 • lee 2022-05-20

  tak to qbrick

 • JACEK 2021-03-20

  Tyle tylko, że są to SKRZYNKI QBRICKA z LOGO NEO

Dodaj komentarz
* Pola wymagane