Na przełomie stycznia i lutego do sprzedaży zostanie wprowadzony nowy strug firmy Bosch dla profesjonalistów o symbolu GHO 40-82 C. Urządzenie może być wykorzystywane w pracach montażowych lub budowlanych.

Kup w Narzedzia.pl
Strug Bosch GHO 12V-20
dostawa
wysyłka
8-11 dni
1 017,99

Precyzyjne struganie ze strugiem GHO 40-82 C

Nowy strug został wyposażony w wydajny silnik o mocy 850 W, a jego prędkość obrotowa wynosi 13 500 obrotów/min. System Constant Electronic zapewnia stałą moc pracy niezależnie od obrabianego materiału. Duża moc i stałe obroty zapewniają dobrą jakość struganej powierzchni. Natomiast wyłącznik przeciwprzeciążeniowy chroni strug przed uszkodzeniem w wyniku przeciążenia.

Pokrętło regulacyjne umożliwia precyzyjną regulację głębokości strugania. Podstawa zawiera 3 rowki w kształcie litery V do łatwego strugania krawędzi. Wybór opcji wyrzutu wiórów na lewą lub prawą stronę za naciśnięciem odpowiedniego przycisku zapewnia elastyczność zastosowań GHO 40-82 C.
struganie strugiem boschStrug został wyposażony w dwa noże nowej generacji Wood Razor. Wymiana noży odbywa się w bardzo prosty i szybki sposób. Głębokość strugania wynosi maks. 4 mm, szerokość strugania 82 mm, natomiast głębokość wręgowania do 24 mm.

Nowy strug GHO 40-82 C został wyposażony w długi 4-metrowy przewód zasilający, a także w magazynek na zapasowy nóż i klucz do jego wymiany.

W wyposażeniu standardowym znajduje się 1 dodatkowe ostrze, ogranicznik szerokości strugania 90o, ogranicznik głębokości wręgowania i walizka narzędziowa.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane