autor: Bosch

W październiku ubiegłego roku na rynek polski wprowadzony został nowy skrobak GSE 300 E do zastosowań profesjonalnych. To niewielkie urządzenie nadaje się do usuwania wszelkiego rodzaju materiałów i pozostałości.

Kup w Narzedzia.pl
Skrobak HCS SATZ 52 SFC, elastyczny Bosch
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
16,66

Do czego można użyć nowy skrobak GSE 300 E?

Nowy skrobak GSE 300 E od Bosch równie łatwo usuwa pozostałości wykładzin podłogowych i tapet, jak i resztki kleju do płytek, tynku i zaprawy, uporczywy brud, kleksy z farby, kit okienny i zaprawę do płytek zalegającą w fugach. Urządzenie przeznaczone jest dla rzemieślników zajmujących się pracami remontowymi, przede wszystkim zaś kładzeniem płytek ściennych i podłogowych.

Na specjalistyczny osprzęt, przydatny do wielu zastosowań, składają się najróżniejszych rozmiarów noże i szpachle, narzędzia do usuwania kitu, skrobaki do fug i narzędzia do usuwania zszywek. Przy szybkiej wymianie osprzętu pomocny jest system SDS: wystarczy nacisnąć przycisk SDS i wyjąć używane narzędzie. Dzięki temu nie trzeba korzystać z dodatkowych kluczy ani wkrętaków.
Ruch posuwisto-zwrotny o długości skoku 3 mm i silnik o mocy 300 W zapewniają efektywną pracę nawet przy trudnych do usunięcia materiałach. Ponieważ prędkość skokową ustawia się przy pomocy elektronicznego pokrętła w zakresie 6 500 - 8 800 skoków na minutę, tempo pracy można dopasować do właściwości podłoża i rodzaju usuwanego materiału.

Ergonomiczne wzornictwo urządzenia i jego niewielki ciężar (1,5 kg) ułatwiają pracę, również w miejscach trudnodostępnych. Pokryta gumą powierzchnia rękojeści (Softgrip) zapobiega wyślizgiwaniu się elektronarzędzia z dłoni. Rękojeść Softgrip tłumi ponadto wibracje, gwarantując użytkownikowi niemęczącą pracę.

Elementy metalowe, np. obudowa silnika, sprawiają, że skrobak elektryczny staje się urządzeniem wytrzymałym i odpornym na uderzenia. Osiąga on długą żywotność nawet podczas zastosowań profesjonalnych. W wyposażeniu standardowym skrobaka elektrycznego GSE 300 E znajdują się dwa utwardzane noże (o szerokości 60 i 100 mm), szpachla o szerokości 80 mm i walizka narzędziowa.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane