Firma Koelner S.A. wprowadziła na rynek osadzak prochowy PATron MX. Dzięki temu profesjonalnemu urządzeniu sprawnie i szybko zamocujesz różnego typu łączniki w betonie oraz stali. Zakres zastosowania ogranicza tylko i wyłącznie wyobraźnia.

Kup w Narzedzia.pl
177,49

Osadzak prochowy PATron MX firmy Koelner jest przeznaczony do montażu bezpośredniego opartego o technologię wstrzeliwania. Doskonale sprawdza się przy zakładaniu seryjnych zamocowań w betonie i stali. Dzięki temu osadzak prochowy PATron MX staje się wyjątkowo użyteczny przy realizacji dużych inwestycji, gdzie jest wykorzystywany do wykonywania zabezpieczeń tymczasowych na budowach, np. szybów windowych czy schodów. Może być także używany do montażu profili metalowych, jak również do mocowania szalunków budowlanych. Technologia ta pozwala na obniżenie kosztów całkowitych inwestycji poprzez zwiększenie wydajności przy zmniejszonym nakładzie pracy.Osadzak prochowy PATron MX firmy Koelner będzie niezwykle przydatny fachowcom, którzy zajmują się mocowaniem siatek podtynkowych czy też sklejki podczas deskowań. Z tego profesjonalnego urządzenia z powodzeniem mogą korzystać ekipy trudniące się wykonawstwem instalacji elektrycznych i hydraulicznych. Osadzak spełnia swoją rolę przy mocowaniu bednarki elektrycznej, uchwytów elektrycznych i hydraulicznych. Z jego pomocą można szybko i sprawnie zamocować obejmy hydrauliczne, koryta kablowe, jak również poprowadzić rurki i kable instalacji elektrycznej.

Zobacz: gwoździe do osadzaków

Osadzak prochowy PATron MX firmy Koelner jest lekki i łatwy w obsłudze. Został wyposażony zarówno w system zabezpieczający przed przypadkowym wystrzałem, jak też tłumienia energii przenoszonej na osadzak podczas wystrzału.
PATron MX posiada tłumik hałasu zmniejszający uciążliwość pracy i dodatkową końcówkę do strzałów pojedynczymi gwoździami, co zapewnia precyzję wstrzelenia się w pożądane miejsce.PATron MX daje możliwość osadzenia szerokiej gamy łączników, m.in. gwoździ gwintowanych do stali, uchwytów sufitowych z metalowym kołnierzem do betonu, wieszaków oczkowych czy też obejm metalowych. Osadzak prochowy doskonale współpracuje z amunicją Winchester kaliber 27 zamocowaną na paskach plastikowych. Jest ona dostępna w kolorach czerwonym i żółtym.

Zalety osadzka prochowego Koelner PATRON MX:
- rozkładana lufa
- aluminiowy magazynek
- możliwość wymiany magazynka na jednostrzał
- szybkozłączka „clip on”
- regulacja energii strzału
- reduktor odrzutu
- unikalny system zabezpieczający
- 2 letnia gwarancja (Worldwide warranty 2 years by KOELNER)
- system kompatybilny z urządzeniami HILTI

Dodaj komentarz
* Pola wymagane