Linia Cushion Grip to propozycja dla wszystkich, którzy chcą mieć pod ręką zestaw solidnych, funkcjonalnych i wygodnych w użyciu wkrętaków.

Kup w Narzedzia.pl
43,30
Wkrętaki cushion grip zestaw szt.6 (pł+ph) Stanley S/65-007-0
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
piątek
78,99

Wkrętak to jedno z podstawowych narzędzi ręcznych. W każdym sklepie narzędziowym dostępne są zarówno wkrętaki ogólnego zastosowania, jak i wkrętaki do prac wymagających specjalistycznych przyrządów. Różnią się przede wszystkim wielkością oraz końcówkami, które należy dobierać odpowiednio do końcówek wkrętów. Do najpopularniejszych należą końcówki płaskie (zeszlifowane po obu stronach) oraz krzyżowe (ścięte stożkowo, np. Philips i Pozidriv). Przy pomocy zestawu wkrętaków wyposażonych w różne końcówki można odkręcić lub przykręcić niemal każdego rodzaju śrubę.

Nowość w ofercie firmy Stanley to zestawy z linii Cushion Grip, w skład których wchodzą zarówno wkrętaki z płaskimi, jak i krzyżowymi końcówkami. Dobór wkrętaka odpowiedniego do rodzaju śruby ułatwia czytelne oznaczenie, umieszczone na rękojeści każdego narzędzia. Aby zapewnić komfortowy chwyt i kontrolę pracy, rękojeść wkrętaków Cushion Grip została pokryta elastycznym materiałem i wyprofilowana odpowiednio do kształtu dłoni. Projektując te narzędzia, Stanley zadbał także o wyposażenie ich w duży uchwyt, który zapewnia optymalny moment obrotowy, niezbędny zwłaszcza w pracy ze śrubami do drewna.

Z punktu widzenia użytkownika, duże znaczenie ma także sposób wykonania grotu wkrętaka. Ten element narzędzi Cushion Grip Stanley został wykonany z wysokiej jakości stali chromowo - wanadowej. Redukuje to ryzyko uszkodzenia końcówki oraz gwarantuje zabezpieczenie przed korozją na bardzo długi czas. Powłoki chromowej pozbawiona jest wyłącznie magnetyczna końcówka wkrętaków.

Dzięki temu, bez efektu łuszczenia chromu, umożliwia ona przytrzymywanie śruby, zanim zacznie się ją wkręcać.
Narzędzia Cushion Grip Stanley sprzedawane są w zestawach 3, 4, 6, 8 i 10 - elementowych. Zestawy składające się z trzech i sześciu wkrętaków zostały dodatkowo wyposażone w próbniki napięcia. Dostępne są także zestawy 6 ręcznych narzędzi precyzyjnych, w których - poza wkrętakami - znajdują się cienkie, diagonalne szczypce tnące oraz szczypce z wydłużonymi szczękami.
Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane