O systemach przechowywania narzędzi pisaliśmy już wielokrotnie. Praktycznie już każdy producent znanej marki elektronarzędzi dysponuje skrzyniami narzędziowymi, które można ze sobą łączyć w dowolnej konfiguracji. Wszystko po to, aby ułatwić transport i przechowywanie narzędzi. Marka HiKOKI poszła o krok dalej i opracowała zestawy osprzętu w praktycznych mini walizkach, które także można ze sobą łączyć.

Kup w Narzedzia.pl
Zestaw bitów 32szt. Hikoki Box I
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
45,99
Zestaw wierteł do metalu i drewna 29szt. Hikoki Box III
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
192
Zestaw bitów 18szt. Hikoki Box II
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
61
Zestaw otwornic 7szt. Hikoki Box III
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
181,99
Zestaw bitów 60szt. Hikoki Box II
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
88,99
Zestaw bitów udarowych 23szt. Hikoki Box I
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
52,49

HiKOKI BOX

Skrzynki HiKOKI Box, bo właśnie o nich mowa to zestawy osprzętu i akcesoriów w praktycznych mini walizkach systemowych. W każdej z walizek znajdują się inne akcesoria. Znajdziemy tu m.in. różnego rodzaju wiertła, bity i nasadki (również w wersji udarowej), a także otwornice.

hikoki box osprzęt

Skrzynki dostępne są w trzech różnych rozmiarach, kolejno oznaczone jako Box I, Box II i Box III. Boxy tych samych rozmiarów można ze sobą łączyć bez ograniczeń. Założeniem Boxów HiKOKI jednak jest wygodne przechowywanie i transportowanie kilku zestawów Box jednocześnie i tak też Box III posiada 2 sloty do mocowania dwóch skrzynek Box II, a Box II umożliwia mocowanie na sobie 2 mini skrzynek Box I. Dla większego komfortu pracy każda skrzynka posiada przezroczyste okienko w pokrywie umożliwiające szybki podgląd zawartości danego zestawu.

hikoki box osprzęt

BOX I

HiKOKI Box I to najmniejsze zestawy osprzętu z serii HiKOKI Box o wymiarach 100x70x35mm. Małe i praktyczne zestawy, które można ze sobą zabrać praktycznie wszędzie.

hikoki box osprzęt

W serii HiKOKI mini Box I dostępne są 3 zestawy: 32 częściowy zestaw bitów tradycyjnych, 24-elementowy zestaw bitów i kluczy nasadowych 1/4" oraz 23-częściowy zestaw bitów udarowych. Zestawy zawierają różne rodzaje bitów w kilku rozmiarach, a każdy rodzaj końcówek ma własne oznaczenie kolorystyczne i nazwę, co ma na celu ułatwić ich identyfikację.

hikoki box osprzęt

BOX II

To średniej wielkości skrzynki z serii HiKOKI Box o wymiarach 145x110x45mm. Box II łączy się ze wszystkimi innymi rozmiarami Boxów - Box I mocowany jest do pokrywy, a Box III do podstawy skrzynki. Na chwilę obecną dostępne są 4 zestawy HiKOKI Box II. Znajdziemy tu m.in. 60-częściowy zestaw bitów krótkich7-elementowy zestaw nasadek udarowych 1/2"31-częściowy zestaw zawierający końcówki wkrętakowe zarówno krótkie i długie oraz 18-elementowy zestaw bitów długich. Wszystkie akcesoria doskonale współpracują zarówno z elektrycznymi wkrętarkami, jak i z narzędziami ręcznymi.

hikoki box osprzęt

BOX III

Najdłuższe akcesoria, czyli wiertła, znajdziemy w największych skrzynkach Box III o wymiarach 220x150x55mm. Dostępne są zestawy z wiertłami do drewna i metalu oraz do betonu. Znajdziemy tu również skrzynki z 13-elementowym zestawem nasadek 1/2" z wygodną grzechotką przelotową i przedłużką, a także box z 7 otwornicami do drewna i metalu.

hikoki box osprzęt

hikoki box osprzęt

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane