Efektywna praca rzemieślnika wymaga, oprócz wydajnych narzędzi, również odpowiedniego osprzętu. Dlatego Bosch każdego roku wprowadza na rynek polski szereg nowości z zakresu osprzętu do elektronarzędzi. Pod koniec ubiegłego roku w sprzedaży pojawiły się wiertła do młotów z głowicami Quadro-X, a w styczniu 2002 nowe wiertła SDS-max

Kup w Narzedzia.pl
Młot wyburzeniowy Bosch GSH 16-30
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
5 386,49

Quadro-X - nowe wiertła

Nowe wiertła do młotów Quadro-X wykazują się o ponad 30% większą trwałością przy wierceniach w betonie (B 35) oraz trzy razy wyższą trwałością przy nawiercaniu elementów zbrojeniowych. Nowa głowica z czterema ostrzami w układzie X umożliwia szybkie zagłębienie wiertła w betonie, a podwójna spirala ułatwia odprowadzenie urobku. Nowością są ostrza boczne o dwa razy większej szerokości niż dotychczas, które zostały odpowiednio dopasowane do materiału korpusu. Daje to w efekcie lepsze prowadzenie wiertła po krawędzi zewnętrznej oraz zwiększa jego stabilność. Dzięki zastosowaniu ostrzy z węglików spiekanych wiertła Quadro-X są wytrzymałe na uszkodzenia.
wiercenie młotem z wiertłem boschNowa geometria ostrzy bocznych i głównych redukuje naprężenia i wibracje, zmniejszając tym samym niebezpieczeństwo pęknięcia elementów utwardzonych. Zoptymalizowany kształt głowicy wspomaga pracę głównego ostrza na wierzchołku wiertła i powiększa przestrzeń potrzebną do odprowadzenia urobku.

W styczniu 2020 roku Bosch wprowadził na rynek nowe wiertła SDS-max o długości całkowitej 1320 mm. Dzięki nowym produktom osiągalne stały się głębokie przewierty (do 1,2 metra), jakie są konieczne w pracach instalatorskich, hydraulicznych oraz elektrycznych Dotychczasowo stanowiło to duży problem dla firm wykonawczych.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane