Stanley wprowadza na rynek uniwersalne imadło Quick Close z systemem szybkiego zacisku mocowanych elementów. Imadło łączy w sobie tradycyjne rozwiązania z nowoczesną myślą techniczną. Niezbędne w każdym warsztacie - można je montować do blatu lub belki.

Kup w Narzedzia.pl
Imadło modelarskie Stanley MAXSTEEL
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
środa
148,99

Imadło Quick Close Stanley to świetne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jako uzupełnienie ich warsztatu narzędziowego, jak i miłośników drobnych robót w domu, garażu lub ogrodzie. Wiosną może być szczególnie przydatne przy konstruowaniu więźb dachów altanek ogrodowych oraz innych lekkich, drewnianych konstrukcji ogrodowych, typu wiata na samochód.

Uniwersalny, przenośny ścisk Quick Close zapewnia łatwą obsługę oraz szybką i profesjonalną pracę niwelatorem optycznym. Stalowa konstrukcja imadła gwarantuje trwałość i długą żywotność narzędzia. Imadło jest lekkie, wygodne w użyciu i pozwala na precyzyjną pracę z drewnem. Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do jego produkcji pozwala na użycie możliwie małych sił przy dociskaniu elementów drewnianych.

Imadło Quick Close wyposażono w dociski śrubowe, które umożliwiają bezpieczne mocowanie i repozycjonowanie konstrukcji drewnianych. Jednoręczne ramię jego dźwigni służy do otwierania i zamykania szczęk oraz pozwala na szybką zmianę ich rozstawu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możliwe jest ustabilizowanie elementów na czas cięcia, wiercenia czy szlifowania. Imadło Stanley posiada gumowe nakładki na szczękach, które zapewniają ostateczne dopasowanie poszczególnych części i poprawność doboru siły ścisku. Nakładki te mogą zostać usunięte, by wykorzystać stalowe szczęki, bez obawy o wytrzymałość czy ochronę drewna. Imadło Quick Close zostało przystosowane do montażu do blatu lub belki. Rozstaw jego szczęk imadła wynosi do 110mm, a szerokość 80mm.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • Administracja narzedzia.pl 2022-08-11

    Dzień dobry, Panie Jerzy dostępne u nas imadła marki Stanley można znaleźć tutaj: https://www.narzedzia.pl/stanley,p76/imadla,c12040/. Niestety, ale to imadło przenośne nie jest już dostępne. Pozdrawiamy serdecznie!

  • Jerzy Ziółkowski 2022-08-11

    Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest numer katalogowy, typ imadła: Nowe uniwersalne imadło przenośne Quick Close Stanley ? Takie imadło chciałbym u Was zakupić. Mój mejl: [email protected]

Dodaj komentarz
* Pola wymagane