Jesienią Bosch poszerzył swoją ofertę osprzętową o nowe, samoostrzące dłuto typu szpicak. Produkt charakteryzuje się długą żywotnością i stałą, wysoką wydajnością usuwania materiału. Nowe dłuto samo ostrzy się w pracy, co gwarantuje oszczędność czasu.

Kup w Narzedzia.pl
Szpicak 400mm Bosch
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
środa
173,99

Przebicia w murach, skuwanie tynków czy zrywanie nawierzchni drogowych to prace, które można wykonywać przy pomocy osprzętu Boscha. Specjalnie hartowana stal i optymalna geometria ostrzy gwarantują długą żywotność i efektywną pracę. Bosch posiada szeroką gamę dłut do różnorodnych zastosowań. Najnowszym produktem jest szpicak z chwytem SDS-max lub sześciokątnym.

Nowe modele dłut mają wyjątkowo długie, gwiaździste ostrze, które ostrzy się samo w trakcie pracy. Dzięki temu użytkownik nie musi przerywać pracy na czasochłonne ostrzenie dłut. Sprawdzony element odbiciowy R-Tec w szpicaku SDS-max dodatkowo zwiększa wydajność, przekształcając energię odbicia w energię udaru. Szpicach z chwytem sześciokątnym – dostępny w wersjach 28 i 30 mm – to w połączeniu z nowym młotem udarowym Bosch GSH 16 odpowiedni zestaw do najcięższych prac budowlanych.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane