Engraver to ergonomiczne, małe i precyzyjne pióro grawerskie marki Dremel, wprowadzone wiosną na rynek. Końcówka grawerska z węglików spiekanych daje optymalny rezultat pracy na różnych materiałach.

Kup w Narzedzia.pl
Grawerka Engraver Dremel F0130290JM
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
184,49

Najnowszy produkt w rodzinie produktów marki Dremel to Engraver – lekkie, specjalistyczne pióro grawerskie, które zapewnia optymalne rezultaty pracy w wielu materiałach.

Narzędzie zaopatrzone jest w końcówkę grawerską i z powodzeniem może być stosowane na powierzchniach takich jak szkło, ceramika, plastiki, metal oraz równe powierzchnie drewniane. Ta cecha sprawia, że urządzenie jest idealnym narzędziem dla grawerów-hobbystów.

Engraver nadaje się również dla tych osób, które chciałyby oznakować swoją własność. Narzędzie może być wykorzystywane do wygrawerowania danych personalnych, nazwiska czy numer telefonu, na wartościowych przedmiotach, np. laptopach, rowerach czy telefonach komórkowych.
Dzięki regulacji głębokości grawerowania i działaniu powrotnemu, użytkownik uzyska idealne wyniki grawerowania przez cały czas dokładnie kontrolując pracę urządzenia. Oddzielny wyłącznik przydaje się również do zapamiętania ustawionej poprzednio głębokości grawerowania w przerwach pomiędzy kolejnymi etapami pracy.

Miękki uchwyt zapewnia dobre podparcie dla palców i nie powoduje szybkiego zmęczenia przy dłuższej pracy. Dzięki takiej budowie użytkownik jest w stanie wykonać także trudniejsze zadania.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane