Kontrola, komfort i wydajność cięcia - to trzy podstawowe zalety, które oferują nam nowe nożyce do żywopłotu marki Bosch. EasyHedgeCut 18-45, bo właśnie o nich mowa, to kolejny produkt, który dołączył do oferty akumulatorowych urządzeń ogrodowych systemu "Power for All" marki Bosch.

Wydajna praca

Ten ważący zaledwie 2,3kg akumulatorowy sekator Bosch EasyHedgeCut 18-45 to doskonałe narzędzie do pielęgnacji mniejszych i młodszych żywopłotów w naszych przydomowych ogródkach. Dzięki optymalnemu dopasowaniu kluczowych elementów jakimi są silnik i przekładnia oraz połączeniu ich z inteligentnym sterowaniem elektronicznym Syneon Chip, mamy do dyspozycji maksymalny czas pracy urządzenia na jednym cyklu ładowania akumulatora. W tym przypadku przekłada się to na 160m2 przyciętego żywopłotu i zachowaniu niezmiennej wydajności aż do ostatniego cięcia. Ponadto, system Anti Blocking zapewnia nieprzerwaną pracę, nawet w przypadku cięcia grubszych gałązek.

easyhedgecut 18-45

Komfortowa obsługa

Stosunkowo niewielka waga i optymalnie wyważona konstrukcja zapewniają wysoki komfort obsługi nożyc. Sekator wygodnie leży w dłoni i można nim manewrować w łatwy sposób. Szlifowane techniką diamentową noże z listwą tnącą o długości 450mm oraz odstępem pomiędzy nożami wynoszącym 15mm zapewniają efektywne i czyste cięcie mniejszych i młodszych żywopłotów.

easyhedgecut 18-45

"Power for All" od marki Bosch

Model EasyHedgeCut 18-45 jest częścią systemu akumulatorowego Power for All, który obejmuje elektronarzędzia dla majsterkowiczów i narzędzia ogrodowe. Za pomocą jednego akumulatora Li-Ion 18V można obecnie zasilać ponad 25 różnych narzędzi - od nożyc, aż do młotowiertarki. Dzięki temu użytkownicy mogą zrezygnować z dodatkowych akumulatorów i ładowarek, oszczędzając przy tym pieniądze. Logo "Power4All" umieszczone na opakowaniu informuje, które narzędzia należą do tego systemu.

easyhedgecut 18-45 

Dodaj komentarz
* Pola wymagane