W pierwszym kwartale tego roku Skil wprowadził do sprzedaży nowe pneumatyczne młoty 1755 i 1760. Urządzenia służą do wykonywania zarówno najcięższych prac wiertarskich, jak i zwykłego wkręcania śrub. Można nimi również dłutować w ścianach, sufitach, czy posadzkach z betonu.

Kup w Narzedzia.pl
Młotowiertarka Bosch GBH 2-26 DFR
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
838,99

Nowe młoty 1760 i 1755 od Skil

Nowy młot udarowy 1760 posiada silnik o mocy 800 W, a jego średnica wiercenia w betonie wynosi 26 mm. Taka budowa urządzenia zapewnia możliwość wykonania nawet najtrudniejszych i najcięższych prac wiertarskich. Oba modele 1755 i 1760 zostały wyposażone w wyłącznik obrotów, co sprawia, że młoty mogą być stosowane również do dłutowania. Można nimi np. usuwać płytki ceramiczne w kuchni, czy łazience. Urządzenia nadają się również do zwykłych wierceń i wkręcania śrub. W tym celu należy zastosować specjalny adapter SDS-plus oraz uchwyt 13 mm.

Dzięki wydajnemu pneumatycznemu mechanizmowi udarowemu, wiercenie i dłutowanie za pomocą młotów 1755 i 1760 nie wymaga dużego wysiłku. Aby zwiększyć komfort pracy urządzenia wyposażono w nową rękojeść boczną (w modelu 1760 z miękką okładziną), którą można obracać w celu wyboru najwygodniejszej pozycji pracy.

Dodatkowym elementem ułatwiającym pracę jest system sterowania prędkością obrotową, zintegrowany we włączniku. Umożliwia on pełną kontrolę nad urządzeniem w trakcie jego rozruchu, a także wiercenie z prędkością dostosowaną do właściwości obrabianego materiału. Blokada włącznika zapewnia pracę ciągłą bez konieczności jego przyciskania. W celu łatwego wkręcania i wykręcania śrub młot wyposażono w przełącznik obrotów w prawo/lewo. Dzięki uchwytowi SDS-plus można wymienić wiertła lub końcówki wkręcające w szybki sposób bez stosowania dodatkowych narzędzi.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane