Nowe dłuto RTec zostało wprowadzone do sprzedaży w połowie 2003 r. Dłuto obniża wibracje, gwarantując szybszą i mniej uciążliwą pracę.

Kup w Narzedzia.pl
Dłuto SDS-MAX 400mm Bosch
dostawa
wysyłka
8-11 dni
74,99

Nowe dłuto RTtec to światowa nowość firmy Bosch opracowana przede wszystkim z myślą o użytkownikach profesjonalnych, pracujących w takich branżach, jak budownictwo naziemne i podziemne, ale także dla instalatorów urządzeń sanitarnych i elektrycznych.

Nowość zastosowana np. w młocie Bosch GSH 5 E osiąga do 15 procent wyższą wydajność usuwania materiałów w porównaniu do zwykłych dłut. Równocześnie obniża wibracje, gwarantując szybszą pracę oraz zmniejszając jej uciążliwość. Nowe dłuto różni się od zwykłych dłut elementem odbiciowym zintegrowanym w chwycie. Element ten odbija fale wsteczne i przekształca energię odbicia w dodatkową energię udarową.

Wiertło RTec jest dostępne w wersji 400 mm jako szpicak i dłuto płaskie. Dzięki nowej geometrii dłuta posiadające boczne ostrza znacznie rzadziej blokują się w materiale niż zwykłe dłuta. Pasują do wszystkich młotów udarowo-obrotowych i udarowych z uchwytami SDS-max. Jeżeli w wyniku długiej pracy ostrza dłut stępią się, można je ponownie naostrzyć lub wykuć.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane