W każdym warsztacie majsterkowicza nie może zabraknąć praktycznej i pojemnej skrzynki narzędziowej, która pomieści zarówno narzędzia ręczne, elektronarzędzia, a także niezbędny do pracy osprzęt i akcesoria. Nowa skrzynka narzędziowa Itamati Toolbox L spełnia wszystkie te wymogi, a także jest znakomitym uzupełnieniem zestawu elektronarzędzi akumulatorowych Itamati PowerSystem 18Volt.

Kup w Narzedzia.pl
Skrzynia narzędziowa 26 Itamati TOOLBOX L
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
89,99

Pojemny kufer

Skrzynka narzędziowa Itamati ITB26L stanowi doskonałe uzupełnienie każdego przydomowego warsztatu, garażu, a także świetnie się sprawdza w bagażniku samochodowym. Wyposażona w pojemny kufer pomieści większość elektronarzędzi dostępnych na rynku oraz narzędzi ręcznych. Spore rozmiary skrzyni pozwalają wygodnie przechowywać elektronarzędzie takie jak szlifierka kątowa, wiertarko-wkrętarka, a także urządzenia o większych gabarytach typu pilarka tarczowa, czy piła szablasta. Również schowanie większych młotków, płatnic, poziomnic i innych narzędzi nie stanowi problemu.

Wyjmowana tacka

Dużym atutem skrzynki narzędziowej Itamati jest wyjmowana tacka narzędziowa, która doskonale się sprawdza podczas transportu i przechowywania narzędzi pomiarowych, akumulatorów, a także osprzętu i innych akcesoriów niezbędnych do pracy. W rękojeści tacki są umieszczone specjalne gniazda na końcówki wkręcające, a także małe przegrody do przechowywania śrubek, nakrętek i wkrętów. Pozwala to zachować porządek podczas pracy, a także zmniejsza ryzyko pogubienia małych elementów podczas pracy. Akumulatory i ładowarki systemu Itamati PowerSystem 18Volt idealnie wpasowują się w przegrody tacki, co ułatwia ich przechowywanie w uporządkowany sposób.

itamati toolbox L

Praktyczne organizery

Wieko skrzynki narzędziowej wyposażono z kolei w 6 praktycznych organizerów, z czego 4 z nich posiadają poliwęglanowe przeźrocza oraz wyjmowane przegrody. Organizery dają dużą swobodę rozmieszczania osprzętu i materiałów eksploatacyjnych, a przeźroczyste klapki dają możliwość wglądu w ich zawartość. Płytszy organizer umieszczony pod składaną rękojeścią podzielony jest na 6 mniejszych komór na drobiazgi, z kolei głębszy organizer umiejscowiony po przeciwległej stronie, z łatwością pomieści telefon, rękawiczki, okulary czy inne akcesoria, które przydadzą się podczas pracy.

Cechy charakterystyczne skrzynki Itamati:

 • Duża pojemność kufra pozwala pomieścić jednocześnie kilka elektronarzędzi wraz z osprzętem i innymi akcesoriami niezbędnymi do pracy.
 • Wyjmowana tacka z przegrodami i specjalnymi miejscami na bity i inne małe akcesoria pozwala zachować porządek w skrzynce.
 • Aż sześć praktycznych organizerów do przechowywania mniejszych akcesoriów.
 • Wyjmowane przegrody w organizerach pozwalają dostosować przestrzeń pojemników do indywidualnych potrzeb.
 • Solidne, aluminiowe zapięcia pewnie łączą kufer z pokrywą dając gwarancję bezpiecznego przenoszenia skrzyni.
 • Składana rączka pozwala wygodnie przemieszczać skrzynię z miejsca na miejsce.
 • Skrzynka jest kompatybilna z Itamati PowerSystem 18Volt, kufer pomieści większość elektronarzędzi z tej serii, a przegrody tacy są idealnie dopasowane do akumulatorów i ładowarek systemowych.

Przeczytaj: Jak wybrać skrzynkę narzędziową?

itamati toolbox L

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
 • edek 2020-01-19

  super skrzyneczka, cyk i leci do mnie

 • Administrator Narzedzia.pl 2020-01-13

  Kamilu, tak narzędzia spokojnie się zmieszczą i jeszcze będzie miejsce. Także jeśli zastanawiasz się nad zakupem to możemy śmiało polecić. Będzie wszystko pasować.

 • Kamil 2020-01-13

  Mam narzędzie wielofunkcyjne, udarową i katówkę z tej marki. Czy wejdą bez problemu do tej skrzynki i ta tacka nie będzie zawadzać?

 • Bartek 2020-01-07

  Bardzo ładna ta skrzynka, cena też przyjemna.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane