Bezpyłowa praca na budowie, w czasie remontu czy sprzątania jest marzeniem niejednego instalatora czy pracownika firmy remontowo- budowlanej. Nowa linia odkurzaczy Starmix z serii IS została opracowana tak, by w czasie wszelkich prac budowlanych zapewnić absolutną czystość miejsca pracy oraz najwyższą wygodę użytkowania. Dwa najważniejsze, sprawdzone modele to ISC ARD-1425 EWS Compact oraz ISP ARD-1435 EWS Permanent.

Odkurzacze przemysłowe IS Starmix zostały dopracowane w każdym szczególe tak, aby spełniały oczekiwania użytkowników. Przystosowane są do pracy z trudnymi odpadami przemysłowymi, takimi jak pyły (szlifierskie, wiertnicze), płyny czy inne zróżnicowane nieczystości. Wysoka moc silnika wraz z efektywnym systemem filtracji gwarantuje stały i wysoki poziom przepływu powietrza.

Doskonała współpraca

Dzięki odkurzaczom IS Starmix praca z wiertarką czy szlifierką nie stanowi problemu. Odkurzacze przystosowane zostały do pracy z elektronarzędziem. Wyposażono je, bowiem w gniazdo zasilające narzędzie z automatycznym włącznikiem. Urobek może być odprowadzany z elektronarzędzia bezpośrednio do odkurzacza. Przy wykonywaniu różnych odwiertów, np. pod gniazdka czy wykłuwaniu w ścianach miejsca na przewody, odkurzacze Starmix zapewnią czystą i wygodną pracę. Podczas szlifowania, np. ścian, elementów drewnianych i sprzątaniu po wykonanej pracy odkurzacze Starmix nie pozostawią po sobie żadnego zanieczyszczenia. Dołączony gumowy adapter zwężający się umożliwia zainstalowanie różnych narzędzi. Jednakże maksymalna moc zainstalowanego elektronarzędzia nie może przekraczać 2400W.

Odkurzacz przemysłowy Starmix ISC ARD-1425 EWS Copmact

Pierwszy z modeli ISC ARD-1425 EWS Compact posiada zbiornik o poj. 25l. Odkurzacz, poprzez zastosowanie czujnika przepływu powietrza, sam przypomina o oczyszczeniu filtrów. Dzięki temu rozwiązaniu operator zyskuje krótką przerwę w pracy, a odkurzacz pełną moc ssania i gwarancję odprowadzenia całego urobku.

Odkurzacz przemysłowy Starmix ISC ARD-1435 EWS Perment

Odkurzacz ISC ARD-1435 EWS Permanent z większym zbiornikiem o poj. 35l, wzbogacony jest w funkcję autootrząsania filtrów w czasie odkurzania. Dzięki temu, nie ma wymuszonych przerw. Jednocześnie poziom odsysania jest utrzymany stale na najwyższym poziomie. Jest to zatem odkurzacz dedykowany do pracy.

Komfort pracy

Odkurzacze Starmix serii IS są odkurzaczami bezrowkowymi, dzięki czemu można nimi bez obaw usuwać gruz i wszelkiego rodzaju odpady. Odkurzacze przemysłowe Starmix są dostosowane także do usuwania płynów, takich jak błoto, woda, szlamy itp. Wyposażono je ponadto w funkcję zabezpieczenia przed przepełnieniem płynem. Filtry poliestrowe są odporne na wodę, zatem nie trzeba ich wymontowywać do usuwania płynów. Zarówno odkurzacz Starmix Compact jak i Permanent mają płynną regulację siły ssania, co jest przydatne podczas pracy z podłączoną szlifierką np. do gładzi. Łagodny start oraz płynne wyłączanie przedłużają żywotność silnika odkurzacza, ponadto chroni go przed zwiększonym poborem mocy przy uruchamianiu, co sprawia, że instalacja nie jest przeciążona nawet w czasie pracy z elektronarzędziem o wysokiej mocy. Opóźnione wyłączanie odkurzacza po wyłączeniu elektronarzędzia zapewnia dokładne i całkowite odprowadzenie urobku z węża ssącego. Odkurzacze Starmix IS mogą służyć również do zwykłego sprzątania – posiadają w zestawie dyszę podłogową i szczelinową. Wąż ssący o długości 5m wraz z przedłużkami ze stali nierdzewnej oraz przewodem zasilającym w izolacji gumowej o długości 8m gwarantuje duży zasięg i szerokie pole działania odkurzaczem – ponad 13m.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane