Od września w sprzedaży dostępny jest nowy modułowy system akcesoriów marki Dremel, w którym znajduje się pięć różnych zestawów osprzętu. Każdy zestaw zawiera wysokiej jakości akcesoria oraz przystawki Dremel – idealne dla hobbystów, majsterkowiczów czy rzemieślników. Przy ich pomocy możemy wykonać prace związane z grawerowaniem, polerowaniem, cięciem lub szlifowaniem.

Kup w Narzedzia.pl
Akcesoria do multiszlifierek 150szt. Dremel 2615S724JA
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
199

Każdy z pięciu zestawów jest unikalny i zawiera wewnętrzne separatory, które tworzą przegródki umożliwiające zachowanie porządku przy przechowywaniu osprzętu. Modułowe zestawy akcesoriów można ze sobą łączyć, tworząc indywidualny system przechowywania. Kasety można także ustawiać jedna na drugiej, co pozwala oszczędzić miejsce podczas przechowywania osprzętu. System jest kompaktowy i lekki, a także wygodny w transporcie.

Wśród pięciu modułowych zestawów akcesoriów znajdują się trzy zestawy uniwersalne, reprezentujące najpopularniejsze akcesoria. Należy do nich zestaw MAS 720, który składa się z jednej kasety modułowego systemu akcesoriów Dremel oraz 100 wysokiej jakości, wielofunkcyjnych końcówek. Zestaw MAS 721 zawiera już dwie kasety oraz 135 akcesoriów, natomiast MAS 722 - dwie kasety oraz 165 akcesoriów.

Dwa kolejne zestawy są dopasowane do specyficznych wymagań użytkowników narzędzi Dremel. Pierwszy z zestawów, MAS 730 do obróbki drewna, zawiera wszystkie akcesoria potrzebne do szlifowania, cięcia i grawerowania, zapakowane w dwie kasety modułowego systemu akcesoriów Dremel. W tym zestawie znajduje się także uchwyt precyzyjny oraz przystawka do nadawania kształtu umożliwiająca szlifowanie pod kątem 45 stopni.

Drugi z zestawów specjalistycznych, MAS 731, jest przeznaczony do cięcia i szlifowania. To jedna z najczęściej kupowanych kategorii akcesoriów Dremel. Zestaw zawiera wybór końcówek do cięcia i szlifowania, a także odpowiednie przystawki ułatwiające te prace, przystawkę do cięcia po linii i po kole oraz nasadkę do cięcia. Również w przypadku tego zestawu akcesoria są zapakowane w dwie kasety modułowego systemu akcesoriów Dremel.

We wszystkich pięciu zestawach znajdują się wysokiej jakości akcesoria SpeedClic, z opatentowanym systemem szybkiego i łatwego montażu osprzętu, bez konieczności stosowania dodatkowych kluczy.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane