Nowa wiertarka udarowa Boscha PSB 700-2 RE dostosowana jest do zaawansowanych prac. Urządzenie wierci otwory we wszystkich typach materiałów, zapewniając optymalną szybkość pracy przy każdym z zastosowań. Produkt pojawił się w sprzedaży w marcu.

Dzięki nowej wiertarce PSB 700 2 RE firmy Bosch, wiercenie w ścianach ceglanych, glazurze, płytach gipsowo-kartonowych, drewnie, stali lub aluminium nie stanowi problemu. Ta dwubiegowa wiertarka udarowa z silnikiem o mocy 700 W wierci otwory we wszystkich typach materiałów, zapewniając optymalną szybkość pracy przy każdym z zastosowań. Wiertarka wyposażona jest także we włącznik z funkcją zwiększania prędkości pracy, który umożliwia dokładne wiercenie w gładkich powierzchniach. We włączniku zintegrowano również pokrętło wstępnego wyboru prędkości obrotowej.

Przekładnie dwubiegowe nie tylko poprawiają komfort wiercenia, ale też ułatwiają wkręcanie śrub. Małe śruby można wkręcać szybciej przy dużej prędkości obrotowej. W przypadku szczególnie dużych śrub, bardziej odpowiednia będzie niższa prędkość i duży moment obrotowy. Obrotowy szczotkotrzymacz – standard w elektronarzędziach Bosch – gwarantuje maksymalną moc przy obrotach narzędzia prawo/lewo. Można także przełączać się między zsynchronizowanymi przekładniami w czasie wiercenia lub wkręcania. Mechaniczny wskaźnik obrotów w prawo/lewo z zielonym i czerwonym okienkiem sprawia, że użytkownik zawsze wie, który tryb jest aktualnie wybrany.

Wiertarka PSB 700 2 RE charakteryzuje się również zastosowaniem nowej koncepcji ergonomii. Dzięki kształtowi i miękkiej rękojeści Softgrip, użytkownik ma możliwość bezpiecznego i pewnego trzymania urządzenia. Sprawdzony, szybkowymienny uchwyt wiertarski Bosch zapewnia łatwą i bezpieczną wymianę osprzętu. Nowa konstrukcja nadaje urządzeniu bardzo solidny wygląd i dużą wytrzymałość.
Cechą wyróżniającą wiertarkę PSB 700 2 RE jest przygotowanie do wiercenia bezpyłowego. Osoby, które chciałyby skorzystać z tej bardzo przydatnej funkcji mogą zakupić dodatkowy moduł do odsysania pyłu. 

Dodaj komentarz
* Pola wymagane