HART to kolejna marka narzędziowa na Polskim rynku, która przybyła do nas prosto zza oceanu. Wysokiej jakości narzędzia są dedykowane do prac ciesielskich, budowlanych, a także rozbiórkowych. Dzięki innowacyjnym młotkom ciesielskim, które słyną z wysokiej jakości rzemiosła oraz innowacyjnego wzornictwa, marka HART wyrobiła sobie reputację już w wielu krajach na całym świecie.

Kilka słów o marce HART

W 1983 roku firma Hart Tool uruchomiła w Los Angeles, w stanie Kalifornia linię produkcyjną młotów przeznaczonych do budowy konstrukcji szkieletowych. Pierwsza linia młotów HART została stworzona przez cieśli, z myślą o robotnikach pracujących na szalunkach. Od samego początku marka HART wyróżniała się na tle konkurencji unikalną kombinacją kształtów swoich narzędzi oraz wysoką jakością wykonania. Także teraz marka kładzie najwyższy nacisk na tworzenie innowacji, których zadaniem jest maksymalizacja komfortu użytkownika w trakcie pracy oraz wyższa efektywność działania. 

hart

Nie tylko młotki ciesielskie

Po ponad 36 latach istnienia marki, najnowsza linia młotów HART nadal opiera się na tych samych przełomowych rozwiązaniach. Bazując na wspaniałym sukcesie młotów ciesielskich, marka ta poszerzyła swój asortyment dodatkowo o młotki uniwersalne, motyki, topory, kliny, pilniki, młoty wyburzeniowe, dłuta, pobijaki, a także wiele innych narzędzi ręcznych dla profesjonalistów. W każdym produkcie zastosowano rozwiązanie mające na celu poprawę efektywności pracy oraz fizyczne odciążenie użytkownika przy wykonywaniu zadania. Dzięki znakomitej wydajności i innowacyjnym cechom charakterystycznym marka HART zapewnia, że nic nie uderza mocniej niż narzędzia HART.

hart

Wielofunkcyjne młotki ciesielskie

Swoją popularność marka HART zyskała na produkcji profesjonalnych młotków ciesielskich przeznaczonych do prac na budowie. Połączenie znakomitej jakości i funkcjonalności sprawia, że młotki szalunkowe HART są chętnie wybierane przez cieśli i nie tylko. Sama konstrukcja młotka opiera się na dwuteowej belce, a trzonek narzędzia wykonany jest ze stali. Młotek posiada pazur rozdzierający, a także boczne kleszcze ułatwiające wyciąganie gwoździ do 10x szybciej niż przy użyciu samego pazura. Za pomocą tego młotka możemy z łatwością giąć pręty zbrojeniowe do 6mm. Obuch młotka wyposażony został dodatkowo w uchwyt magnetyczny, którego celem jest przytrzymanie gwoździa i wbijanie bez konieczności przytrzymywania go drugą ręką. Sam komfort użytkowania młotka HART zwiększa termoplastyczny uchwyt SureGrip, który skutecznie redukuje drgania generowane podczas uderzeń, a specjalnie opracowana powierzchnia uderzenia gwarantuje prostsze wbijanie gwoździ.

hart

Dwuręczne młoty wyburzeniowe

Specjalnie z myślą o pracach wyburzeniowych marka HART wprowadziła do swojej oferty dwuręczne młoty wyburzeniowe. Ich unikalna głowica Powerstrike sprawia, że siła uderzeniowa zostaje każdorazowo zwiększona aż o 44%. Dodatkowo boczna część głowicy pozwala na wbijanie gwoździ w ciasnych miejscach. Kuty obuch cechuje się znakomitą trwałością, a sam trzonek wykonany jest z bardzo wytrzymałego włókna szklanego, który skutecznie tłumi drgania. Komfort użytkowania młota zwiększa też sama rękojeść Suregrip zapewniająca pewny i komfortowy chwyt. Praktycznym rozwiązaniem jest także otwór w trzonku, który umożliwia wygodne zawieszenie młota w wyznaczonym dla niego miejscu np. na ścianie.

hart

Topory i siekiery

W szerokiej gamie narzędzi HART znajdziemy także narzędzia przeznaczone do rozłupywania i rąbania drewna - siekiery i toporki. Konstrukcja ich obucha wyposażona jest w charakterystyczne żłobienia, które sprawiają, że drewno podczas rąbania nie przywiera. Sam trzonek z kolei został wykonany z włókna szklanego, który skutecznie absorbuje drgania generowane podczas uderzeń. Ergonomiczna rękojeść Suregrip dodatkowo sprawia, że narzędzia pewnie i wygodnie leżą w dłonie, co przekłada się oczywiście na komfort pracy.

hart

hart

Kilofy

Niezależnie czy kopiesz, rąbiesz, tniesz korzenie lub rozbijasz glebę, kilofy marki HART doskonale się sprawdzają podczas ciężkich prac na zewnątrz. Narzędzia te cechują się bardzo wysoką wytrzymałością. Wyposażone w trzonek z włókna szklanego skutecznie tłumią drgania powstające podczas uderzenia, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Kuta głowica z dodatkową wypustką Power In zwiększa skuteczność podczas pracy z twardym podłożem. Z kolei rękojeść Suregrip zapewnia maksymalny komfort pracy. Na końcu rękojeści znajduje się też otwór, który umożliwia odwieszenie narzędzia w wybrane miejsce.

Łomy i wyciągacze gwoździ

Przydatnymi narzędziami podczas prac remontowych, budowlanych, drobnych napraw, a także rozbiórek są różnego rodzaju łomy i łapki do gwoździ. Dzięki nim z łatwością pozbędziemy się gwoździ oraz podważymy niektóre elementy konstrukcji. Narzędzia te wykonane są z wysokiej jakości stali odpornej na uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje ich długi czas eksploatacji.

hart

Dodatkowe akcesoria

Kontynuując wieloletnie tradycje, marka HART do gamy swoich narzędzi postanowiła wprowadzić również inne akcesoria dla profesjonalistów. Znajdziemy tu m.in. w pełni kute kliny HART o bardzo wysokiej wytrzymałości, przeznaczone do szybkiego i wydajnego łupania drewna, noże taktyczne, miary zwijane, pilniki, wkrętaki, bity, a także szeroką gamę pobijaków do prac rozbiórkowych.

hartharthart

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane