Niedawno na polskim rynku pojawiła się nowa marka narzędzi pomiarowych EMPIRE, która przybyła do nas prosto zza oceanu aby wyznaczać nowy poziom profesjonalizmu. Marka EMPIRE już od ponad 100 lat produkuje najwyższej jakości narzędzia pomiarowe do zastosowania w budownictwie i innych sektorach przemysłu. Dzięki stuletniemu doświadczeniu i innowacyjnym technologiom stworzonym w oparciu o potrzeby i oczekiwania profesjonalistów, marka zdobyła zaufanie branży i stała się niekwestionowanym liderem w swojej kategorii.

Amerykańskie imperium

Firma EMPIRE Level Manufacturing Corporation powstała w 1919 roku w stanie Wisconsin. Od tego czasu marka nieustannie się rozwija i opracowuje coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne dla profesjonalistów, dzięki którym zyskała miano głównego dystrybutora narzędzi pomiarowych oraz pioniera w zakresie projektowania poziomnic. Obecnie produkty marki EMPIRE możemy znaleźć w ponad 50 krajach na całym świecie. Aby zadbać o jak najlepszą jakość wykonania, maksymalną trwałość i niezawodność rozwiązań, aż 85% narzędzi produkowanych jest w głównej fabryce w Stanach Zjednoczonych. 

empire tools

Technologiczny pionier

Każdy profesjonalista, niezależnie czy pracujący w branży budowlanej, remontowej, stolarskiej, elektrycznej czy hydraulicznej, wymaga od sprzętu niezawodności, precyzji i maksymalnej wytrzymałości w każdych warunkach. W odpowiedzi na oczekiwania użytkowników, marka EMPIRE oferuje szeroką gamę produktów wyposażonych w innowacyjne rozwiązania takie jak: MonoVial, system poziomnic Torpedo czy nowatorskie libelle. Marka wprowadzając na rynek nową linię produktów TRUE BLUE wypracowała sobie pozycję światowego lidera urządzeń pomiarowych, dzięki którym profesjonaliści mogą osiągać doskonałe efekty pracy. Marka EMPIRE, na tle swojej konkurencji wyróżniła się przede wszystkim innowacyjnością popartą trzydziestoma własnymi patentami oraz technologicznie zaawansowanymi produktami wyróżniającymi się jak najwyższą jakością, wygodą użytkowania i precyzją pomiaru. 

empire tools

Precyzyjny pomiar to podstawa

W ofercie narzędzi pomiarowych EMPIRE dedykowanych profesjonalistom znajdziemy całą gamę poziomnic, kątowników, linijek, taśm, miar oraz kół pomiarowych, a także specjalne markery i ołówki budowlane do znakowania. Dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom poziomnice TORPEDO, modele skrzynkowe, dwuteowe oraz uniwersalne pozwolą na osiągnięcie znakomitej perfekcji podczas wykonywanej pracy.

empire tools

System mocowania libelli został maksymalnie wzmocniony przed pękaniem, przeciekaniem i zamgleniem, zapewniając tym samym niezmienną jakość odczytu. Z kolei nowoczesne libelle e-BAND dodatkowo gwarantują znakomitą widoczność niezależnie od warunków. Nowoczesne poziomnice TORPEDO zaopatrzone zostały w libelle VARI-PITCH, które odczytują nachylenie 1/8", 1/4", 3/8" oraz 1/2" na stopę poziomego odcinka materiału roboczego, co czyni je najbardziej zaawansowanymi narzędziami w swojej klasie. Obudowy poziomnic zostały przystosowane do warunków budowlanych, dzięki czemu odznaczają się wysoką odpornością na upadki oraz wygodą użytkowania.

empire tools

Taśmy pomiarowe EMPIRE również wyróżniają się na tle innych produktów dostępnych na rynku. Ich obudowa została wykonana z magnezu o najlepszym stosunku wytrzymałości do masy, a sama taśma z dwóch stron powleczona jest nylonem, co pozwoliło uzyskać efekt w postaci 10-krotnie większej trwałości niż standardowa taśma lakierowana. Takie rozwiązanie wpływa na dłuższą i mniej awaryjną eksploatację przy wykonywanych pomiarach. 

empire tools

Niezawodność w każdych warunkach

Z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, dla których precyzja i wytrzymałość to najważniejsza kwestia, aby pracować sprawniej i bardziej wydajnie od konkurencji, marka EMPIRE wprowadziła linię produktów True Blue. Każdy z produktów został tak zaprojektowany, aby był jak najbardziej czytelny, dokładny i trwały w swojej kategorii zapewniając tym samym jeszcze wyższy poziom precyzji pod względem parametrów użytkowych, trwałości i zastosowanych technologii.

empire tools

Produkty z serii True Blue mają zapewnić maksymalny poziom dokładności pracy w najtrudniejszych warunkach, nawet w sytuacjach narażenia na wstrząsy i uderzenia. W ofercie produktów z technologią True Blue znajdziemy nie tylko poziomnice, ale również kątowniki z laserowo grawerowanymi oznaczeniami, które nie zużywają się i nie blakną, zapewniając tym samym wymaganą dokładność i czytelność, a w połączeniu z libellami e-BAND gwarantują także maksymalną precyzję pozmiaru.

empire toolsProdukty marki EMPIRE łączą w sobie najnowsze osiągnięcia technologiczne bogate doświadczenie i amerykańską jakość, aby codziennie odpowiadać na wysokie wymagania profesjonalistów, którzy od swoich narzędzi pomiarowych oczekują wyjątkowej dokładności, trwałości oraz niezawodności przy każdym działaniu.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane