Użytkowników narzędzi możemy podzielić na tych, co wolą pracować bez ograniczeń w dostawie prądu i tych, co nie lubią być ograniczeni kablem zasilającym. Czasem jednak sytuacja nie pozostawia nam wyboru i trzeba pójść na kompromis. Na szczęście marka Ryobi wie, co dla klienta jest najważniejsze i stworzyła serię urządzeń z innowacyjną technologią hybrydową 18V, która pozwala korzystać zarówno z wygodnego zasilania akumulatorowego, jak i z zasilania sieciowego.

Kup w Narzedzia.pl
Hybrydowa dmuchawa do liści Ryobi ONE+ OBL1820H
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
358,99
Lampa hybrydowa Ryobi ONE+ R18ALH-0
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
390

Technologia hybrydowa

Kiedy mówimy o technologii hybrydowej, często przed oczami pojawiają się nam auta z napędem hybrydowym, który najczęściej jest połączeniem silnika spalinowego i elektrycznego. Kiedy jednak mówimy o narzędziach hybrydowych Ryobi, mamy na myśli narzędzia z silnikiem elektrycznym, który może być zasilany zarówno prądem bezpośrednio z gniazdka elektrycznego lub prądem skumulowanym w akumulatorach Ryobi ONE+. Takie rozwiązanie daje nam nieograniczone możliwości, które docenią zarówno miłośnicy urządzeń sieciowych, jak również akumulatorowych. 

podkaszarka hybrydowa

Korzystasz gdzie chcesz i kiedy chcesz

Technologia hybrydowa w urządzeniach Ryobi daje nam wiele możliwości. Kiedy pracujemy narzędziami w miejscu z dobrym dostępem do gniazdka elektrycznego, warto wówczas skorzystać z tej formy zasilania, która daje nam nieograniczone źródło prądu. Kiedy jednak dostęp jest utrudniony, lub praktycznie niemożliwy, wówczas na ratunek przychodzi nam akumulator ONE+, który napędzi nasze urządzenia do działania gdziekolwiek chcemy i kiedy chcemy. Zasilanie hybrydowe pozwala na płynne przechodzenie pomiędzy zasilaniem bezprzewodowym, a przewodowym w zależności od potrzeb.

nożyce hybrydowe ryobi

Urządzenia z technologią hybrydową

W asortymencie urządzeń hybrydowych marki Ryobi znajdziemy głównie narzędzia ogrodowe. Jest to związane poniekąd z przyzwyczajeniami użytkowników, którzy z uwagi na czas trwania prac ogrodowych, częściej decydują się na urządzenia z zasilaniem sieciowym. Często się jednak zdarza, że specyfika ogrodów utrudnia, a czasami nawet uniemożliwia zasilanie urządzeń bezpośrednio z sieci z uwagi na odległość, warunki pogodowe, umiejscowienie gniazdek elektrycznych lub ich brak. W takich sytuacjach sprawdza się wówczas niezawodne zasilanie akumulatorowe. 

dmuchawa hybrydowa Ryobi

Zasilanie hybrydowe zastosowano m.in w dmuchawie ogrodowej OBL1820H z prędkością wydmuchu do 250km/h, podkaszarce RLT1831H z regulacją szerokości koszenia w zakresie 25-30cm, nożycach do żywopłotu OHT1850H i RHT1850H25HS z ostrzem o długości 50cm, a także kosiarkach (RLM18C36H225, RLM18C36H225F, RLM18X36H250F).

kosiarka hybrydowa Ryobi

Oprócz narzędzi ogrodowych, marka Ryobi postanowiła również wyposażyć lampę warsztatową R18ALH-0 w technologię hybrydową. Lampa posiada regulowany strumień światła w zakresie 360° oraz liczne możliwości zawieszenia reflektora zapewniające wszechstronność zastosowań.

lampa hybrydowa Ryobi

Dodaj komentarz
* Pola wymagane