Jeden akumulator, a tak wiele możliwości. Innowacyjny system łączy tak wiele różnorodnych elektronarzędzi, które pozwolą Ci na swobodną i niczym nieograniczoną pracę w domu i w ogrodzie. Piłujesz, szlifujesz, wiercisz, wkręcasz – w jednej ręce trzymasz akumulator, druga zmieniasz narzędzie. To się nazywa komfort pracy.

Innowacyjny system 10,8V sprawia, że jeden akumulator jest kompatybilny z 9 różnorodnymi elektronarzędziami. Wystarczy kupić jedno narzędzie z ładowarką i akumulatorem, by swobodnie pracować innymi. System narzędzi akumulatorowych 10,8V Bosch pozwala zaoszczędzić pieniądze, a ponadto zachować porządek w warsztacie. Nowoczesny system łączy wiertrako-wkrętarkę PSR 10,8 LI-2, szlifierkę PSM 10,8 LI, narzędzie wielofunkcyjne PMF 10,8 LI oraz sekatory AHS 35-15 LI oraz AHS 45-15 LI. Od niedawna system został poszerzony o kolejne elektronarzędzia: piłę uniwersalną PST 10,8 LI, narzędzie wielofunkcyjne do wiercenia i wkręcania Uneo, wiertarkę udarową PSB 10,8 LI-2 oraz latarkę PLI 10,8 LI. Narzędzia 10,8V pozwalają na swobodne wykonywanie prac w domu i ogrodzie. Przyjrzyjmy się im pokrótce.


System 10,8V to...

Wiertarko-wkrętarka PSR 10,8 LI-2 to 2-biegowe, wydajne elektronarzędzie, które zapewnia sprawne wiercenie i wkręcanie. Kompaktowa wiertarko-wkrętarka pozwala na pracę w miejscach trudno dostępnych, a lekki akumulator to gwarancja komfortu. Szlifierka PSM 10,8 LI to narzędzie idealne do szlifowania starej farby z ogrodzenia, odnawiania mebli, itp. System 10,8 V to także narzędzie wielofunkcyjne PMF 10,8 LI pomocne przy szeregu prac, które czekają na Ciebie w domu - cęcie, szlifowanie, piłowanie, itp. Są także narzędzia ogrodowe - sekator AHS 35-15 LI oraz AHS 45-15 LI Bosch. Sekatory gwarantują precyzjnie przycięty żywopłot i zapewnia uczucie absolutnego komfortu, dzięki niewielkiej wadze.


Kolejne nowości

Innowacyjne narzędzie w systemie 10,8 V to między innymi uniwersalna piła PST 10,8 LI Bosch, która łączy 2 funkcje - piły szablastej i wyrzynarki. Przeznaczona jest do precyzyjnego cięcia drewna, tworzyw sztucznych i metalu. Moc możliwości zapewnia także wielofunkcyje narzędzie Uneo, które pozwala zarówno wiercić, wiercić z udarem, a także wkręcać elementy śrubowe. Ponadto, Uneo Bosch wyposażone jest w 2-biegową przekładnię, co gwarantuje jeszcze efektywniejsze wkręcanie. System 10,8V tworzy także wiertarka udarowa PSB 10,8 LI-2. Narzędzie to jest dedykowane do lżejszych prac wymagających wkręcania i wiercenia, a także wiercenia z udarem. Dużym atutem PSB 10,8 LI-2 jest możliwość ustawienia momentu obrotowego w zakresie do 20stopni. Ponadto wiertarka jest niezwykle lekka i ergonomiczna, co usprawnia pracę. System 10,8V to także latarka akumulatorowa PLI 10,8 LI. Dzięki wydajnemy akumulatorowi i wbudowanej diodzie Power-LED latarka świeci do 12h bez przerwy.

Te baterie mają tylko plusy:

+ Mnóstwo możliwości

+ 1 system łączy 9 narzędzi, które zasilane wymiennym akumulatorem Li-Ion 10,8V o pojemności 1,5Ah

+ Zaoszczędzasz miejsce w warsztacie

+ Dbasz o grubość portfela – kolejne elektronarzędzia dostępne są w wersji bez akumulatora i  ładowarki

+ Jedno ładowanie

+ Krótszy czas ładowania baterii

+ Małe gabaryty

+ Dłuższy czas pracy

+ Wysoka moc

+ Niezwykła wydajność

+ Sprawna praca w domu i ogrodzie

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane